Piłkarza klubu z Mazowsza porwała Narew. Znaleziono ciało 18-letniego Krystiana!

2020-07-31 20:53 Michał Michalak
Piłkarza klubu z Mazowsza porwała Narew. Znaleziono ciało 18-letniego Krystiana!
Autor: Piotr Brichacek (Briho)/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons 18-letni Krystian wszedł do Narwi z kolegami w miejscowości Laskowiec na Mazowszu

O zdarzeniu informowaliśmy już kilka dni temu. W niedzielę 26 lipca po południu Krystian Ż. wraz z czterema kolega wybrał się nad nad Narew w miejscowości Laskowiec na Mazowszu. Grupa chciała przekroczyć rzekę w miejscu, gdzie było w miarę płytko i nie trzeba było nawet płynąć. Jednak po pokonaniu ok. 80 procent odcinka piłkarza klubu z Mazowsza porwał prąd. Jego ciało znaleziono po 4 dniach poszukiwań.

jak informuje portal Moja Ostrołęka, 18-letni Krystian, który utonął w Narwi, był piłkarzem klubu ULKS Ołdaki z Mazowsza. Chłopak razem z czterema kolegami wybrał się nad rzekę w niedzielę 26 lipca po południu. W miejscowości Laskowiec cała piątka weszła do rzeki, by przejść na jej drugi brzeg w celu posiedzenia na znajdującym się tam drzewie.

Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce, jeden z chłopaków oświadczył, że pierwszy przepłynie i zbada grunt w Narwi od boi do drugiego brzegu. Po sprawdzeniu okazało się, że w miejscu, gdzie chcą się przeprawić, nurt jest silniejszy i przejście na drugą stronę może być niebezpieczne.

18-letni Krystian uznał, że sam sprawdzi, czy można przejść dalej. Poszedł wodą w stronę drugiego brzegu Narwi, ale po chwili stracił grunt pod nogami i zaczął się topić, po czym porwał go prąd. Koledzy starali się mu pomóc, ale stracili go z pola widzenia, więc wrócili na brzeg rzeki i wezwali służby ratownicze.

Ciało piłkarza z Mazowsza zostało znalezione w Narwi w środę 29 lipca.

Groza w Nowym Dworze Mazowieckim. Córka strażnika pobiła koleżankę.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE