Ciechanów. Zaginiony 20-latek znaleziony martwy na drugim końcu Polski! Co się stało?

2020-07-28 11:54 Michał Michalak
Ciechanów. Zaginiony 20-latek znaleziony martwy na drugim końcu Polski! Co się stało?
Autor: rawqstudio/cc0/Pixabay.com Zaginiony Gabriel P. został znaleziony w okolicach Leżajska na Podkarpaciu, zdj. ilustracyjne

Policja w Ciechanowie i rodzina od dwóch tygodni poszukiwały zaginionego Gabriela P. 20-latek ostatni kontaktował się z bliskimi 10 lipca ok. godz. 16.45. Od tamtej pory trwały poszukiwania chłopaka, które znalazły swój tragiczny finał na drugim końcu Polski, w okolicach Leżajska na Podkarpaciu. Tamtejsza policja natrafiła na martwego 20-latka w sobotę 25 lipca.

Rodzina i policja w Ciechanowie poszukiwały zaginionego Gabriela P. od 10 lipca br., gdy po raz ostatni skontaktował się z bliskimi. Wcześniej nie pojawiały się przesłanki, że 20-latek mógł wyjechać na drugi koniec Polski, bo komunikat o jego zaginięciu trafił tylko do lokalnych mediów.

25 lipca martwego 20-latka znaleziono w okolicach Leżajska na Podkarpaciu. Informację przekazali do policji w Ciechanowie miejscowi mundurowi, ale nie wiadomo na razie, co się stało i w jakich okolicznościach doszło do zgonu chłopaka. Sprawą zajęła się już Prokuratura Rejonowa w Leżajsku.

Poszukiwania Szkota na jeziorze Dargin

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.