Płock. Koleżanka znalazłą ją nieprzytomną. Lekarze chcieli odłączyć 20-letnią Julię od aparatury, ale stał się cud!

2022-01-23 11:47
Płock. Koleżanka znalazła ją nieprzytomną. Lekarze chcieli odłączyć 20-letnią Julię od aparatury, ale stał się cud!
Autor: Siepomaga.pl 20-letnia Julia z Płocka była o krok od śmierci, po tym jak lekarze z Wrocławia chcieli ją odłączyć od aparatury

Wzruszającą i dramatyczną zarazem historię opisała na Siepomaga.pl rodzina 20-letniej Julii Kołodziejskiej z Płocka. Dziewczyna jest studentką II roku biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. 13 grudnia 2021 roku nieprzytomną 20-latkę znalazła w mieszkaniu jej współlokatorka. Lekarze stwierdzili u Julii śmierć pnia mózgu, ale stał się cud.

Płock. Julia była w śpiączce, lekarze chcieli ją odłączyć od aparatury. I wtedy stał się cud!

20-letnia Julia z Płocka była o krok od śmierci. Dziewczyna uczy się na II roku II biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. 13 grudnia 2021 roku jej współlokatorka znalazła ją nieprzytomną w ich wspólnym mieszkaniu i wezwała na miejsce służby ratownicze. 20-latka trafiła najpierw na oddział neurologii jednego ze szpitali we Wrocławiu, skąd przetransportowano ją na OIOM, bo jej stan w ciągu kilku godzin znacznie się pogorszył. Julia została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, a 19 grudnia lekarze poinformowali jej rodzinę, że u pochodzącej z Płocka dziewczyny doszło do śmierci pnia mózgu. W związku z tym następnego dnia 20-latka miała zostać odłączona od aparatury, ale jak piszą jej bliscy na Siepomaga.pl, "stał się cud", bo poszkodowana zareagowała na światło, a 10 dni później wybudziła się ze śpiączki.

- (...) Julia wróciła, otwiera oczy, uśmiecha się nieśmiało, choć wymaga dializowania, ma czterokończynowy niedowład. Wiemy, że ma przed sobą jeszcze wiele pięknych lat życia - pisze jej rodzina na Siepomaga.pl.

Płock. Koleżanka znalazła ją nieprzytomną. Ruszyła zbiórka na 20-letnią Julię

Od tego czasu bliscy 20-latki z Płocka robią wszystko, by wróciła ona do zdrowia. Julia wymaga intensywnej terapii neurorehabilitacyjnej, dlatego jej rodzina zbiera na ten cel pieniądze. Zbiórkę na rzecz dziewczyny można wspomóc TUTAJ. - Wierzymy, że da z siebie wszystko, a później odwdzięczy się i odda całe dobro, które teraz dostaje - czytamy na Siepomaga.pl.

Czytaj też: Przyjechała z dziećmi odpocząć, a padła ofiarą zbiorowego gwałtu! Przed sądem krewny jej narzeczonego

Czytaj też: Nie żyje właściciel Hotelu Płock. Czesław Krakowski był senatorem PSL, działał też w Samoobronie

Sonda
Czy pomagasz charytatywnie innym osobom?
Kalisz. 49-latek oblany kwasem stracił wzrok. Napastnik czekał na ulicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE