Płock. Koszmar masażystki! Klient zaatakował ją i rzucił na podłogę! Później uciekł za granicę

2021-05-31 10:32
Płock. Koszmar masażystki! Klient zaatakował ją i rzucił na podłogę! Później uciekł za granicę
Autor: whitesession/cc0/Pixabay.com Prawdziwy koszmar przeżyła masażystka z Płocka, która umówiła się telefonicznie na wizytę z jednym ze swoich klientów. 30-latek zjawił się w wynajmowanym przez kobietę mieszkaniu, a ta bez wahania wpuściła go do środka. Wtedy mężczyzna zaatakował ją i rzucił siłą na podłogę, po czym grożąc jej śmiercią, zażądał wydania pieniędzy. Masażystka z Płocka zrobiła, czego żądał napastnik, który chwilę później wybiegł z mieszkania. Mężczyzna uciekł następnie za granicę

Prawdziwy koszmar przeżyła masażystka z Płocka, która umówiła się telefonicznie na wizytę z jednym ze swoich klientów. 30-latek zjawił się w wynajmowanym przez kobietę mieszkaniu, a ta bez wahania wpuściła go do środka. Wtedy mężczyzna zaatakował ją i rzucił siłą na podłogę, po czym grożąc jej śmiercią, zażądał wydania pieniędzy. Masażystka z Płocka zrobiła, czego żądał napastnik, który chwilę później wybiegł z mieszkania. Mężczyzna uciekł następnie za granicę.

Płock. Koszmar masażystki! Klient zaatakował ją i rzucił na podłogę!

Masażystka z Płocka przeżyła prawdziwy horror, po tym jak umówiła się przez telefon na wizytę z jednym ze swoich klientów. Kobieta, nie podejrzewając niczego, wpuściła mężczyznę do wynajmowanego przez siebie mieszkania. Zaraz po tym 30-latek zaatakował ją, rzucając siłą na podłogę i grożąc śmiercią, by wydała mu wszystkie pieniądze. Przerażona masażystka wskazała miejsce przechowywania gotówki, którą zabrał napastnik i uciekł.

- Sprawą zajęli się kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu policji w Płocku. Ich intensywna praca doprowadziła do ustalenia podejrzewanego o rozbój na masażystce. Pomimo tego, że podejrzewany po dokonanym rozboju wyjechał za granicę, to nie zmylił on policjantów, którzy byli już na jego tropie. W czwartek rano policjanci zatrzymali 30-latka, kiedy ten wrócił do kraju - informuje policja w Płocku.

Czytaj też: Wypadek dwóch wozów strażackich! 19-latka w stanie ciężkim w Płocku! [ZDJĘCIA]

Okazało się, że za atakiem na masażystkę z Płocka stoi mieszkaniec powiatu płockiego, który usłyszał już w prokuraturze zarzuty i decyzją sądu objęty został policyjnym dozorem. Dodatkowo musi wpłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych tytułem poręczenia majątkowego. Za napad na masażystkę grozi mu do 12 lat więzienia.

Czytaj też: Płock. Zaginęła Anna R. Jej ciało wyłowiono z Wisły! [AKTUALIZACJA]

Czytaj też: Płock. Ciało młodego mężczyzny na ul. Grabówka. Czy doszło do zbrodni? [NOWE FAKTY]

Czytaj też: Płock. 44-latka potrącona na przejściu przez dwa auta! Została poważnie ranna

Mazowieckie. W Jeziórkach i Wojszu pływają prawdziwe giganty! Tego karpia starczyłoby na kilka wigilii [ZDJĘCIA]

Zaginiona dziewczyna została zamordowana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE