Płock. Koszmar mieszkańców Kochanowskiego! Sąsiad sprowadził nowych lokatorów. Wyjątkowo odpychających

2021-11-21 22:23
Płock. Koszmar mieszkańców Kochanowskiego! Sąsiad sprowadził nowych lokatorów. Wyjątkowo odpychających
Autor: Kamyq/cc0/Pixabay.com; 1866946/cco/Pixabay.com Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Kochanowskiego w Płocku od 2 lat przechodzą prawdziwy koszmar. To za sprawą ich sąsiada, zdj. ilustracyjne

Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Kochanowskiego w Płocku od 2 lat przechodzą prawdziwy koszmar. Mieszkający tam mężczyzna co i rusz daje im powody do narzekań, a to puszczając głośno muzykę, a to powodując bałagan przez niewłaściwą opiekę nad psami. Najgorsze zaczęło się, gdy zaczął znosić do mieszkania puszki - okazuje się, że nie były puste.

Płock. Koszmar mieszkańców Kochanowskiego! Sąsiad sprowadził nowych lokatorów. Wyjątkowo odpychających

Jak informuje Gazeta Wyborcza Płock, mieszkańcy bloku przy ul. Kochanowskiego w Płocku już od kilku lat skarżą się na swojego sąsiada, który przejął mieszkanie po rodzicach. Zaczęło się od głośnego puszczania muzyki i nieutrzymywania porządku, bo mężczyzna nie dbał należycie o swoje dwa psy. Z kolei dwa lata temu zaczął znosić do domu puszki. Sprzedając je dorabia do zasiłku - sąsiad mieszkańców Kochanowskiego nie pracuje, a pieniądze lubi w dodatku przeznaczyć na alkohol. Okazuje się, że razem z puszkami do bloku trafili też... nowi lokatorzy, mianowicie prusaki, i to w rojach. Jedna z mieszkanek budynku mieszka kilka pięter nad mężczyzną, ale robactwo dotarło już także do niej. Kobieta boi się i brzydzi prusaków do tego stopnia, że śpi przy zapalonym świetle, bo ten gatunek znany jest z tego, że wychodzi zwykle, gdy jest ciemno. Mieszkańcy Kochanowskiego interweniowali w tej sprawie w Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, aby ta przeprowadziła dezynsekcję.

- Prosiliśmy prezesa o przeprowadzenie ponownej dezynsekcji, także w naszych mieszkaniach. W końcu opłacamy czynsze, przestrzegamy regulaminu spółdzielni. Usłyszeliśmy tylko, że kolejnej nie będzie, bo jest za droga - mówi Gazecie Wyborczej Płock jedna z lokatorek.

Czytaj też: Nie żyje 21-letni Kuba spod Płocka. Sprawca wypadku nieuchwytny! Prokuratura nie może nic zrobić

Płock. Koszmar mieszkańców Kochanowskiego! Sąsiad sprowadził nowych lokatorów. Wyjątkowo odpychających

Jak informuje Gazeta Wyborcza Płock, niesfornego sąsiada odwiedził prezes Spółdzielni Mariusz Pakulski, a gdy to nie pomogło, na miejsce wezwano policję. Problem jednak nadal istnieje, a dodatkowo sanepid w Płocku odmówił podjęcia jakichkolwiek działań. Blok przy Kochanowskiego regularnie nawiedza plaga prusaków, więc PSM postanowiła skierować sprawę do sądu, informując o naruszeniu porządku domowego.

- Wspomniany mężczyzna zajmuje mieszkanie własnościowe. Będziemy starali się uzyskać wyrok nakazujący mu sprzedaż tego mieszkania. Jeśli taki zapadnie, lokal zostanie sprzedany po obniżonej wartości, podobnie jak przy licytacjach komorniczych - mówi Gazecie Wyborczej Płock Pakulski.

Czytaj też: Po szalonym pościgu zostawił Gnaty i schował się w domu. Za piecem, ale nie u pana Boga

Sonda
Czy w waszych domach są prusaki i inne robactwo?
28-latka potrąciła dziewczynkę na pasach w Koninie! O krok od tragedii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE