Płock: Nocny akt WANDALIZMU. Mężczyźni trafili w ręce policji

i

Autor: Pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Płock: Nocny akt WANDALIZMU. Mężczyźni trafili w ręce policji

2019-10-12 15:56

Pracowitą noc mieli w czwartek policjanci z Płocka, którzy dostali zgłoszenie o wandalach, niszczących auta na osiedlu Podolszyce. Trzej zatrzymani to mężczyźni w młodym wieku. Grozi im długa odsiadka.

Zgłoszenie o niszczeniu zaparkowanych aut na osiedlu Podolszyce, wpłynęło do płockiej komendy w nocy, z środy na czwartek. Według zgłoszenia trzech młodych mężczyzn wybijało szyby w zaparkowanych autach, urywało lusterka oraz niszczyło karoserię pojazdów.

- Policjanci z Komisariatu Policji w Płocku podjęli czynności aby zatrzymać sprawców. Okazało się, że nocni wandale to płocczanie w wieku od 20 do 23 lat - informują funkcjonariusze w komunikacie prasowym.

W czwartek (10 października) mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące niszczenia mienia, za które kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają