Płock. Orlen i ratusz będą współpracować! Powietrze w mieście ma być czystsze!

2020-01-28 12:31

Orlen i ratusz podpiszą w środę list intencyjny. To zapowiedź współpracy na rzecz rozwoju zeroemisyjnego transportu publicznego w Płocku, który w przyszłości ma być oparty o napędy zasilane wodorem. Do podpisania listu intencyjnego dojdzie w trakcie XXVI Sympozjum Naukowo-Technicznego CHEMIA 2020. Jest ono poświęcone wyzwaniom i szansom rozwoju polskiej chemii i krajowych rafinerii.

Płock. Orlen i ratusz będą współpracować! Powietrze w mieście ma być czystsze!

i

Autor: Adam Kliczek, http://zatrzymujeczas.pl (CC--)/Wikimedia Commons/ CC BY-SA 3.0 Orlen i ratusz w Płocku podpiszą w środę list intencyjny

Orlen i ratusz podpiszą intencyjny w trakcie XXVI Sympozjum Naukowo-Technicznego CHEMIA 2020. Współpraca koncernu z urzędem miasta będzie dotyczyć rozwoju zeroemisyjnego transportu publicznego w Płocku, który w przyszłości ma być oparty o napędy zasilane wodorem.

Podpisy na liście złożą: członek Zarządu ds. Operacyjnych spółki Józef Węgrecki i prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Szczegóły współpracy Orlenu i ratusza poznamy dopiero jutro.

Nie tylko Orlen Wisła. Czy Płock można nazywać stolicą piłki ręcznej? [QUIZ]
Pytanie 1 z 10
Ile klubów piłki ręcznej z Płocka występuje w rozgrywkach esktraklasy lub I ligi?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki