Płock. Zabrała córkę z domu i nie chce jej oddać! "Nie wolno ci brać żadnej szczepionki"

2020-06-05 6:58 Michał Michalak
Płock. Zabrała córkę z domu i nie chce jej oddać! Nie wolno ci brać żadnej szczepionki
Autor: Free-Photos/cc0/Pixabay.com Kobieta przyjechała z córką do Płocka kilka miesięcy temu i mimo wyroku sądowego nie chce jej oddać

Agnieszka C. przyjechała do Płocka kilka miesięcy temu. Do grudnia ub.r. mieszkała w Koszalinie, ale przed świętami Bożego Narodzenia wyjechała nagle z domu, zabierając z domu 8-letnią córkę Gabrysię. Zostawiła starszą córkę i 16-letniego syna oraz męża, z którym się rozwodzi. Kobieta jest bardzo religijna i nie wierzy np. że Ziemia jest okrągła. Twierdzi, że jej i córce nie grozi koronawirus.

Historię kobiety, która zabrała z domu córkę i nie chce jej oddać, pokazał program "Uwaga" emitowany na antenie stacji TVN. Dzieci Agnieszki C., które zostały w Koszalinie: Sandra i Bartłomiej, podejrzewają, że ich matka jest chora psychicznie, dlatego złożyły wniosek o jej przymusowe leczenie. Równolegle toczy się również sprawa rozwodowa kobiety i jej męża Artura - w jej trakcie sąd zdecydował, że ich 8-letnia córka Gabrysia powinna zamieszkać z ojcem, dlatego mężczyzna udał się do Płocka.

- Pojechałem z wyrokiem, ale i tak mi jej nie dali. Policja powiedziała, że nie może odebrać dziecka matce i to wszystko - mówi programowi "Uwaga".

To jednak nie wszystko.

Jak informuje "Uwaga", kobieta i jej córka mieszkają w Płocku u Piotra S., którego Agnieszka C. poznała przez internet. Mężczyzna przedstawia się jako "Constantine" lub "narodzony na nowo". Kobieta jest bardzo religijna i uważa m.in., że Ziemia nie jest okrągła, tylko płaska. W czasie jednej z rozmów z synem, mówiła, że "nie wolno mu brać żadnej szczepionki, bo są w nich nanotechnology, chipy". Ponadto twierdzi, że wiedza przekazywana w szkołach jest kłamstwem i że nie grozi jej koronawirus.

Jak informuje "Uwaga", o los swojej młodszej siostry bardzo boi się jej rodzeństwo, uważając, że przebywanie z matką może mieć na nią nie najlepszy wpływ. Ich ojciec złożył do sądu już drugi wniosek o przymusowe wydanie córki.

Cały materiał "Uwagi".

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Znajdą ciało Iwony Wieczorek? Janusz Szostkak: "Te cztery miejsca trzeba przeszukać" [SZCZEGÓŁY]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.