Płock. Zakażony koronawirusem pacjent opuścił szpital! Siedem osób czeka na wynik!

2020-03-26 8:13 Michał Michalak
Płock. Zakażony koronawirusem pacjent opuścił szpital! Siedem osoby czeka na wynik!
Autor: Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku Mężczyzna z koronawirusem opuścił szpital w Płocku i trafił do izolacji domowej

To 21-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego, który trafił do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku w piątek. Od tamtej pory przebywał w izolatce na Oddziale Zakaźnym, a w poniedziałek okazało się, że jest zarażony koronawirusem. Stan mężczyzny był na tyle dobry, że został opuścił placówkę i i wrócił do domu, gdzie oczywiście nadal przebywa w izolacji.

Jak informuje Gazeta Wyborcza Płock, zakażony koronawirusem pacjent opuścił Wojewódzki Szpital Zespolony. Jak powiedział dyrektor placówki Stanisław Kwiatkowski, stan mężczyzny był na tyle dobry, że zdecydowano, iż może przebywać w izolacji domowej, i pozwolono mu opuścić Oddział Zakaźny. 21-latek z powiatu sierpeckiego przebywał na nim od piątku. W domu nadal leczy się także druga z zakażonych osób, kobieta z powiatu płockiego.

Jak dodaje w rozmowie z Gazetą Wyborczą Płock Kwiatkowski, kolejne 7 osób czeka na wyniki testów na obecność koronawirusa.

Zarażą cię koronawirusem, ale ci za to dużo zapłacą

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.