Płock. Zakleił karton z kotkami w środku. Później zostawił go na słońcu! [ZDJĘCIA]

2021-09-13 10:11
Płock. Zakleił karton z kotkami w środku. Później zostawił go na słońcu! [ZDJĘCIA]
Autor: _Alicja_/cc0/Pixabay.com Nieznany sprawca zakleił karton z trzema kotkami w środku i zostawił go na osiedlu Borowiczki w Płocku. Zwierzęta znajdowały się na pełnym słońcu (zdj. ilustracyjne)

Nieznany sprawca zakleił karton z trzema kotkami w środku i zostawił go na osiedlu Borowiczki w Płocku. W pudełku był niewielki otwór i karma, ale co z tego, skoro zwierzęta znajdowały się na pełnym słońcu, wskutek czego były niedotlenione i przegrzane. Tymczasem kotki zaklejone w kartonie szukają nowego domu, bo pomocy odmówiło schronisko w Płocku.

Płock. Zakleił karton z kotkami w środku. Później zostawił go na słońcu!

Jak informuje Płockie Towarzystwo Pomocy Zwierzętom ARKA, ktoś zakleił karton z trzema kotkami w środku i zostawił go na słońcu na osiedlu Borowiczki w Płocku. Organizacja poinformowała o wszystkim w sobotę po południu. W pudełku, w którym zostały uwięzione zwierzęta, był niewielki otwór i karma, ale kotki i tak zostały znalezione niedotlenione i przegrzane. Doznały ponadto odparzeń opuszków z uwagi na to, że cały czas załatwiały się w kartonie. Zamkniętymi zwierzątkami zainteresowało się dwoje ludzi, którzy myśleli na początku, że to może być czyjaś zagubiona paczka. Najpierw skontaktowali się oni ze schroniskiem w Płocku, ale odmówiło ono pomocy, bo nie ma już miejsc na przyjęcie kotków. Nowego domu: stałego lub chociaż tymczasowego szuka im teraz Płockie Towarzystwo Pomocy Zwierzętom ARKA. Być może trafią one ostatecznie do schroniska w Płocku, o ile zwolni się tam miejsce.

Czytaj też: Ostrołęka. Śmierć 32-latki na stacji paliw. Wiadomo, co się wydarzyło!

Czytaj też: Płock. Między dokumentami znaleźli węża! "Przyjedźcie natychmiast" [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. Zakopali go żywcem. Domniemani mordercy mogą już nie wyjść na wolność!

Małopolska. W bestialski sposób zabił kota
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE