Płock zmienił się na lepsze czy gorsze? Tak wyglądał przed wojną! [WIDEO]

2021-05-24 14:25
Płock zmienił się na lepsze czy gorsze? Tak wyglądał przed wojną! [WIDEO]
Autor: Narodowe Archiwum Cyfrowe Kanał youtube'owy "Urywki z życia" pokusił się o przygotowanie wideo pokazującego zdjęcia Płocka z okresu sprzed wybuchu wojny

Kanał youtube'owy "Urywki z życia" pokusił się o przygotowanie wideo pokazującego zdjęcia Płocka z okresu sprzed wybuchu wojny. Oczywistym jest, że ówczesne miasto znacznie różniło się od dzisiejszego i zajmowało jednocześnie znacznie mniejszą powierzchnię. Najwięcej ujęć jest poświęconych panoramie Płocka, Wzgórzu Tumskiemu i okolicom Starego Rynku. Czy Płock przed wojną podobał wam się bardziej niż dzisiejszy?

Płock zmienił się na lepsze czy gorsze? Tak wyglądał przed wojną!

Kanał youtube'owy "Urywki z życia" opublikował na swoim profilu wideo poświęcone Płockowi sprzed wojny. W blisko 7-minutowym nagranie została wplecione stare zdjęcia miasta, gdzie widzimy m.in. panoramę Płocka od strony Radziwia, Wzgórze Tumskie czy okolice Starego Rynku. Dzięki temu można jak na dłoni porównać, jak wyglądało miasto dawniej i dziś, i odpowiedzieć sobie na pytanie, który Płock bardziej nam się podoba. Czy wam też przypadły do gustu najbardziej urokliwe zakątki miasta?

Czytaj też: Ostrołęka. Mord na 6-osobowej rodzinie. Sprawcy nie oszczędzili nawet niemowlęcia!

Czytaj też: Gostynin. Policjant pijany na służbie! To nie pierwszy taki przypadek!

Czytaj też: Ożumiech. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pomaga rodzinie żyjącej w strasznych warunkach! Zwycięzca licytacji wystąpi z nim na gali!

Czy wiecie, jak Płock wyglądał 100 lat temu? [ZDJĘCIA]

Kraków. Ściągali golasa z balkonu przy ulicy Poznańskiej. Nietypowa interwencja strażaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE