Płońsk. Mała dziewczynka leżała na przejściu! Ford staranował 9-latkę i odjechał

2021-10-05 22:47
Płońsk. Mała dziewczynka leżała na przejściu! Ford staranował 9-latkę i odjechał
Autor: Janitors/cc0/Pixabay.com Mała dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych w Płońsku. Do wypadku doszło na ul. Żołnierzy Wyklętych (zdj. ilustracyjne)

Mała dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych w Płońsku. Do wypadku doszło na ul. Żołnierzy Wyklętych. Z relacji kobiety, świadka zdarzenia, wynika, że w przechodzącą przez pasy 9-latkę uderzył jadący Fordem Fiesta młody mężczyzna. Miał on później pytać się, czy nic się nie stało, ale po chwili odjechał, zostawiając dziewczynkę na przejściu.

Płońsk. Mała dziewczynka leżała na przejściu! Ford potrącił 9-latkę i odjechał

Mała dziewczynka została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych w Płoński na ul. Żołnierzy Wyklętych. DO wypadku doszło w piątek 1 października po godz. 18. Świadkiem zdarzenia była kobieta, która powiedziała, że w 9-latkę uderzył Ford Fiesta, za którego kierownicą siedział młody mężczyzna. Miał on później spytać się, czy nic się nie stało, ale nie wiedzieć czemu ostatecznie zostawił dziewczynkę na przejściu dla pieszych, która wcale się nie podnosiła. Kierowca forda uciekł i odjechał w nieznanym kierunku i mimo apeli policji w Płońsku do tej pory się nie zgłosił. Tymczasem 9-latka została zabrana do Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie, gdzie znajduje się oddział dziecięcy - nie wiadomo, jak poważne są jej obrażenia. Policja w Płońsku poszukuje nie tylko kierowcy, który potrącił dziewczynkę na przejściu dla pieszych, ale też innych świadków wypadku. Mogą się oni kontaktować z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Płońsku pod nr. telefonu: 47 703 35 31.

Czytaj też: Płońsk. Brutalne zabójstwo 19-latka. Ważna decyzja ws. trzech podejrzanych braci!

Czytaj też: Szokujący wypadek pod Płońskiem! Kierowca ciągnika zginął po uderzeniu peugeota

Czytaj też: Nie chce im się czy nie potrafią? Tak parkują w Płocku "bezmyślni kierowcy" [DUŻO ZDJĘĆ]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Olsztyn. Potrącenie 10-letniej dziewczynki. Weszła na przejście na czerwonym świetle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE