Płońsk. Piorun uderzył w mieszkanie w bloku! W środku rodzina! Wszędzie lała się woda!

2020-07-02 13:35 Michał Michalak
Płońsk. Piorun uderzył w mieszkanie w bloku! W środku rodzina! Wszędzie lała się woda!
Autor: krzysztofniewolny/cc0/Pixabay.com Piorun uderzył w mieszkanie przy ul. Warszawskiej w Płońsku, zdj. ilustracyjne

Do niesłychanej sytuacji doszło w nocy ze środy na czwartek 2 lipca. W czasie przechodzącej nad Płońskiem burzy piorun uderzył w mieszkanie w bloku przy ul. Warszawskiej. Mimo że w lokum przebywała w tym czasie wieloosobowa rodzina, to nikomu z jej członków nic się nie stało. Piorun uszkodził jednak instalację wodną, dlatego lejąca się woda zalała dwie znajdujące się niżej mieszkania.

Jak informuje Płońsk w Sieci, piorun uderzył w mieszkanie przy ul. Warszawskiej w Płońsku. Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek 2 lipca ok. godz. 3. W lokum, w którym przebywała wielodzietna rodzina, było otwarte okno, a na zewnątrz szalała burza. Wydaje się to niewiarygodne, ale mimo uderzenia pioruna nikomu z domowników nic się nie stało, czego nie można powiedzieć o wodomierzu, przez który doszło do uszkodzenia instalacji wodnej. Wszędzie było pełno wody, która zalała ponadto dwa znajdujące się niżej mieszkania, dopóki na miejscu nie zjawili się strażacy.

- (...) Z samego rana nasi pracownicy pojechali, aby m.in. podłączyć prąd, bo został w nocy odłączony, aby zabezpieczyć prawdopodobieństwo spięcia. Wszystko w związku z tym zdarzeniem zostało już naprawione - mówi Płońskowi w Sieci Małgorzata Rogalska, kierownik Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Płońsku.

Wyjątkowy trójwymiarowy mural przypomina o latach świetności linii kolejowej do Polic

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.