QUIZ. Najważniejsze daty i wydarzenia w historii świata - dopasujesz je do siebie?

2021-02-12 5:22
QUIZ. Najważniejsze daty i wydarzenia w historii świata - czy dopasujesz je do siebie?
Autor: NASA/Apollo 17 crew; taken by either Harrison Schmitt or Ron Evans/domena publiczna/Wikimedia Commons QUIZ. Najważniejsze daty i wydarzenia w historii świata - czy dopasujesz je do siebie?

Najważniejsze daty i wydarzenia w historii świata - czy dopasujesz je do siebie? Wiele z nich to kamienie milowe w rozwoju naszej cywilizacji, które do tej pory mają wpływ na nasze życie. Kto wie, co wydarzyłoby się, gdyby to nie Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę albo gdyby doszło do tego znacznie później? Sprawdźcie w naszym quizie, czy znacie najważniejsze daty i wydarzenia w historii świata.

QUIZ. Najważniejsze daty i wydarzenia w historii świata - czy dopasujesz je do siebie?

Jak dobrze znacie najważniejsze daty i wydarzenia w historii świata? Na pewno warto mieć na ten temat wiedzę, by być świadomym tego, jak toczyły się nasze losy na Ziemi. Wśród najważniejszych dat i wydarzeń w historii świata są m.in. powstanie i upadek wielkich cywilizacji, odkrycia geograficzne czy eksploracja kosmosu, która była jednym z kamieni milowych dla rozwoju nowych technologii. Kiedy Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę? W którym roku Neil Armstrong lądował na księżycu? W naszym quizie sprawdzicie, czy znacie najważniejsze daty i wydarzenia w historii świata.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE