Radzikowo. Chciał sprawdzić, czy może wyprzedzać. Spowodował FATALNY wypadek! [ZDJĘCIA]

2020-12-15 10:37
Radzikowo. Chciał sprawdzić, czy może wyprzedzać. Spowodował FATALNY wypadek! [ZDJĘCIA]
Autor: KPP w Płońsku Radzikowo. 32-latek jadący audi zderzył się czołowo z 39-latką prowadząca hondę. Do wypadku doszło, gdy mężczyzna wyjechał zza innego pojazdu, by sprawdzić, czy może wyprzedzać

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji w Płońsku, we wtorek przed godz. 8 na drodze Radzikowie 32-latek jechał za innym pojazdem i chciał sprawdzić, czy może go wyprzedzić. Kierowca audi wyjechał więc zza niego, w wyniku czego zderzył się czołowo z hondą, którą podróżowała 39-latka. Obydwoje zostali zabrani karetką pogotowia do szpitala. Droga wojewódzka nr 571 jest zablokowana.

Jak wstępnie informuje policja w Płońsku, podróżujący audi 32-latek, przejeżdżając przez Radzikowo, chciał sprawdzić, czy może wyprzedzać poprzedzający go pojazd, więc wyjechał zza niego, doprowadzając jednak do fatalnego wypadku. Mężczyzna nie zauważył jadącej hondą z naprzeciwka 39-latki, w wyniku czego oba auta zderzyły się czołowo.

QUIZ: Madonna, Tina Turner, Adele... Kto jest królową popu? [QUIZ]

Obydwoje zostali zabrani karetką pogotowia z obrażeniami ciała do szpitala - nie wiadomo, w jakim są stanie. Jak informuje policja w Płońsku, poszkodowani to mieszkańcy gminy Czerwińsk. Droga wojewódzka nr 571 jest zablokowana. Do fatalnego wypadku w Radzikowie doszło we wtorek przed godz. 8.

Czytaj też: Gostynin. Zwłoki 36-latka w mieszkaniu przy Spółdzielczej! Służby zaalarmowała matka

Czytaj też: Przasnysz. Radny powiatu i były starosta sierpecki w rękach CBA! Ogromna łapówka dla urzędnika

Czytaj też: Płock. Przejechał z biskupem Liberą na gapę 100 km! Kim jest niespodziewany pasażer?

Wyprzedzał przez wysepki, skrzyżowanie i przejście dla pieszych

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE