Remonty na ulicach w Płocku - sprawdź, do kiedy potrwają utrudnienia

2019-10-15 14:39
Remonty na ulicach w Płocku - sprawdź, gdzie trzeba poszukać objazdu
Autor: Urząd Miasta Płocka

Najbardziej pracochłonny z nich jest prowadzony w Alei Kilińskiego na odcinku między skrzyżowaniem z ulicami 3 Maja i Kolegialną oraz na Warszawskiej. Od niedawna dołączyła do tego grona także południowa jezdnia al. Jachowicza od skrzyżowania z ul. 11 Listopada do Kilińskiego.

O ile pozwoli na to pogoda, już za kilka tygodni będzie otwarty odcinek Kilińskiego między 3 Maja a Sienkiewicza, a do końca listopada zakończą się prace na Jachowicza. Nieco dłużej, bo do połowy grudnia potrwa remont Tysiąclecia, wliczając skrzyżowanie z Bielską, ale to też zależy od sprzyjajacych warunków atmosferycznych. 

Do długiej listy remontów należy także zaliczyć prace prowadzone na ulicy Maneżowej i Grabówka, a już wkrótce, w listopadzie, dołączy do nich także Kolejowa, gdzie trwa obecnie budowa zbiornika retencyjnego i kanalizacji deszczowej - wszystkie prace w tym miejscu powinny się zakończyć w przyszłym roku.

Nieprzejezdna jest na razie także Królewiecka na wysokości Nowego Rynku, co ma związek z powstaniem nowego budynku - za co odpowiada Agencja Rewitalizacji Starówki - do którego trzeba przyłączyć infrastrukturę znajdującą się pod ulicą - wszystkie prace potrwają jeszcze ok. tygodnia.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich remontów można znaleźć na stronie: www.plock.eu pod hasłem "Płocki raport drogowy".

Remonty na ulicach w Płocku - sprawdź, do kiedy trzeba szukać objazdów
Autor: Urząd Miasta Płocka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE