Sean Connery, Roger Moore, a może Daniel Craig? Kto był najlepszym Bondem? [QUIZ]

2020-10-05 12:40
Sean Connery, Roger Moore, a może Daniel Craig? Kto był najlepszym Bondem? [QUIZ]
Autor: Dr. Blofeld (domena publiczna)/Allan warren (CC BY-SA 3.0)/www.GlynLowe.com/CC BY 2.0 Sean Connery, Roger Moore, a może Daniel Craig? Kto był najlepszym Bondem?

Słynnego brytyjskiego agenta 007 zagrało w sumie sześciu aktorów, a wszyscy fani serii przygód o Jamesie Bondzie nieustannie zastanawiają się, kto zrobił to najlepiej. Jako pierwszy w tę kultową postać wcielił się Sean Connery, którego w jednym filmie zastąpił George Lazenby. Później był Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan, a od 2006 r. tę rolę odtwarza Daniel Craig. 5 października przypada Światowy Dzień Jamesa Bonda.

Sean Connery, Roger Moore, Daniel Craig, a może jeszcze ktoś inny? Kto był najlepszym Bondem w historii? Ten spór trudno jednoznacznie rozstrzygnąć, dlatego przygotowaliśmy dla was quiz, który może wam w tym pomóc. Czy bardziej przemawia do was elegancki Connery, tyle samo szarmancki co sarkastyczny Moore, uwodzicielski Brosnan czy pozbawiony emocji Craig? Który z nich najlepiej odtwarza postać z serii powieści o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda, które napisał Ian Fleming? Czas odpowiedzieć na to pytanie i na pytania z naszego quizu.

Jesteś fanem przygód Jamesa Bonda? Sprawdź się w quizie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE