ŚMIERTELNE POTRĄCENIE pieszej niedaleko Sierpca!

2019-11-19 9:09
ŚMIERTELNE POTRĄCENIE pieszej niedaleko Sierpca!
Autor: Pixabay.com Do wypadku doszło w Lelicach niedaleko Sierpca w woj. mazowieckim

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 17 we wsi Lelice na drodze krajowej nr 560 niedaleko Sierpca. Miejscowe służby dostały informację o wypadku z udziałem 58-letniej kobiety, w którą uderzył samochód osobowy. Jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy z OSP Lelice, którzy niezwłocznie przystąpili do resuscytacji poszkodowanej. Kobiety nie udało się jednak uratować.

W międzyczasie na miejsce wypadku dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego i jednostka ratowniczo-gaśnicza z Sierpca.

Nieznane są okoliczności zdarzenia. W poniedziałek po godz. 17 kierujący osobowym oplem, jadąc drogą wojewódzką nr 560 przez wieś Lelice niedaleko Sierpca, potrącił 58-letnią kobietę. Wiadomo, że przekraczała jezdnię w niedozwolonym miejscu, co wobec zapadającego zmroku na pewno utrudniało jej zobaczenie. Autem podróżowały 3 osoby, ale nie doznały obrażeń.

Z kolei kobieta wymagała natychmiastowej resuscytacji, którą przeprowadzili strażacy z OSP w Lelicach. Lekarz ZRM, który przybył na miejsce nieco później, stwierdził zgon 58-latki.

Przyczyny zdarzenia bada policja w Sierpcu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE