ZAGINĘŁA nastolatka z Warszawy! Przebywa w Mławie?

2019-11-19 8:21
ZAGINĘŁA nastolatka z Warszawy! Przebywa w Mławie?
Autor: materiały prasowe KRP III - Ochota, Ursus, Włochy Milena Krysiak mieszka w Warszawie, ale może przebywać w Mławie

Przynajmniej tak twierdzi matka 13-letniej Mileny Krysiak. Dziewczyna wyszła ze swojego domu na Włochach w Warszawie 10 listopada i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Nastolatka ma około 160 cm wzrostu. Jest szczupła i może wyglądać na nieco starszą niż w rzeczywistości. Włosy ciemne, proste, długie. Dziewczynka ma blizny po samookaleczeniach na ramionach i przedramieniach obydwu rąk.

13-letnia Milena Krysiak wyszła z domu 10 listopada ze swojego na Włochach w Warszawie. W dniu zaginięcia ubrana była w bluzę z kapturem koloru czarnego, spodnie typu jeans koloru czarnego i buty sportowe.

- Prawdopodobnie przebywa w towarzystwie 18-letniego chłopaka. Mogą być w Warszawie lub Mławie. Każdy, kto może wiedzieć cokolwiek o miejscu pobytu Mileny, może powiadomić najbliższą jednostkę policji. Bardzo proszę Was o wsparcie – minął już ponad tydzień i mam wrażenie, że nic w tej sprawie się nie dzieje, a to jest tylko 13-letnie dziecko - napisała w liście do portalu Nasza Mława matka dziewczynki.

Nastolatka ma około 160 cm wzrostu. Jest szczupła, waży ok. 50 kilogramów i może wyglądać na nieco starszą niż w rzeczywistości (13-15 lat). Włosy ciemne, proste, długie do ramion.

Charakterystyczną cechą dziewczynki są blizny po samookaleczeniach na ramionach i przedramieniach obydwu rąk.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Mileny Krysiak, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 22 603 93 50, 22 603 93 51 lub najbliższą jednostką policji pod całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE