Brutalne morderstwo 18-latka w Mławie. Zginął przez pomyłkę. NOWE FAKTY

2019-11-19 9:25
Brutalne morderstwo 18-latka w Mławie. Zginął przez pomyłkę. NOWE FAKTY
Autor: Pixabay.com Do ataku nożownika doszło na ul. Stary Rynek, w centrum Mławy

Decyzją Sądu Rejonowego w Mławie Witold W. został tymczasowo aresztowany. W nocy z 15 na 16 listopada na ul. Stary Rynek mężczyzna dźgnął nożem 18-letniego mieszkańca Nidzicy. Chłopak trafił najpierw do szpitala w Mławie, a następnie do Ciechanowa. Mimo pomocy lekarzy zmarł. Prawdopodobnie padł ofiarą napastnika przez przypadek. 48-latek pomylił nastolatka z inną osobą.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Mławie. Jedna z prawdopodobnych wersji zdarzeń jest taka, iż w feralną noc Witold W. pomylił nastolatka z Nidzicy z innym mężczyzną, z którym był skonfliktowany. Myśląc, że to on, ugodził chłopaka nożem, czym uszkodził jego nerkę. Mimo pomocy lekarzy 18-latek zmarł w szpitalu w Ciechanowie, dokąd trafił z placówki w Mławie.

48-latek był już wcześniej karany, choć za przestępstwa o zdecydowanie mniejszej skali. W nocy z 15 na 16 listopada znajdował się też pod wpływem alkoholu.

Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Mławie zastosował wobec nożownika tymczasowy areszt, który będzie obowiązywał przez najbliższe 3 miesiące. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE