Śmiertelny wypadek w Łącku. Czołowe zderzenie samochodu dostawczego i osobówki. Jedna osoba zginęła

i

Autor: OSP ŁĄCK Śmiertelny wypadek w Łącku. Czołowe zderzenie samochodu dostawczego i osobówki. Jedna osoba zginęła

TRAGEDIA NA DRODZE

Śmiertelny wypadek w Łącku. Czołowe zderzenie samochodu dostawczego i osobówki. Jedna osoba zginęła

2023-05-13 18:58

Chwile po godzinie 14 w sobotę, 13 maja w Łącku doszło do śmiertelnego wypadku. Czołowo zderzył się samochód dostawczy i osobówka. Na miejscu zginęła 51-letnia kobieta. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Przede wszystkich zastanawia ich to, dlaczego mieszkanka powiatu płockiego zjechała na przeciwległy pas ruchu.

Łąck. Śmiertelny wypadek na DK 60. Zginęła 51-letnia kobieta

Kierująca toyotą yaris 51-letnia mieszkanka powiatu płockiego z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. Zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka dostawczym renault master – przekazał w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” podkom. Dariusz Mroczkowski z płockiej policji.

Jak się dowiadujemy, 51-letnia kobieta zginęła na miejscu. Samochodem dostawczym podróżowały dwie osoby, zostały ranne, były badane w karetce pogotowia. Na szczęście nie wymagali hospitalizacji.

Na miejscu zdarzenia pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Przez wiele godzin występowały gigantyczne utrudnienia na drodze. DK 60 była kompletnie zablokowana i kierowcy musieli być przekierowani na objazdy drogami wojewódzkimi.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Źródło: Śmiertelny wypadek w Łącku. Czołowe zderzenie samochodu dostawczego i osobówki. Jedna osoba zginęła
Nasi Partnerzy polecają