Sochocin. Okradła bank spółdzielczy na co najmniej 300 tys. zł! Co z pieniędzmi klientów?

Sochocin. Okradła Bank Spółdzielczy na co najmniej 300 tys. zł! Co z pieniędzmi klientów?
Autor: Fz/cc0/Pixabay.com Kasjerka Banku Spółdzielczego w Sochocinie okradła placówkę na co najmniej 300 tys. zł, ale pieniądze klientów są bezpieczne

Kasjerka banku spółdzielczego w Sochocinie okradła placówkę na co najmniej 300 tys. zł. Izabela R. została już tymczasowo aresztowana, a Prokuratura Rejonowa w Płońsku postawiła jej zarzut kradzieży. Śledczy nie wykluczają, że zniknąć mogło więcej pieniędzy, a do tego sprawdzają, czy 38-latka działała w pojedynkę. Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Sochocinie wydał oświadczenie do klientów.

Sochocin. Okradła bank spółdzielczy na co najmniej 300 tys. zł! Co z pieniędzmi klientów?

Jak informuje Płońsk w Sieci, kasjerka banku spółdzielczego w Sochocinie okradła placówkę na co najmniej 300 tys. zł. Wiadomo, że Izabela R. robiła to od dłuższego czasu, a wpadła, gdy na policję w Płońsku zgłosił się jeden z klientów z podejrzeniem, że z jego konta zniknęły pieniądze. Sprawa trafiły do Prokuratury Rejonowej w Płońsku, która postawiła 38-latce zarzut kradzieży znacznej ilości pieniędzy i wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie kobiety na 3 miesiące, do którego przychylił się tamtejszy sąd. Podejrzana przyznała się do winy.

Czytaj też: Świercze. Przez 3 lata trzymał zwłoki ojca w piwnicy! Robił to dla pieniędzy...

Jak informuje prokuratura w Płońsku, śledczy badają, czy kasjerka banku spółdzielczego w Sochocinie nie okradła placówki na jeszcze większą kwotę, a do tego sprawdzają, czy kobieta działała sama, czy w porozumieniu z inną osobą/osobami. Tymczasem Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Sochocinie wydał oświadczenie skierowane do swoich klientów, w którym uspokaja, że ich pieniądze są bezpieczne.

- (...) Pragniemy zapewnić Państwa, że zaistniała sytuacja nie ma wpływu na funkcjonowanie i bezpieczeństwo Banku, a w związku z tym żaden Klient nie dozna uszczerbku majątkowego - informuje placówka.

Czytaj też: Ostrołęka. Pojechał z 13-latką do hotelu! Wcześniej zdjęcia w bieliźnie i wirtualny seks

Czytaj też: Wyszków. Dzieci 30-latki w mieszkaniu z martwym mężczyzną. Prokuratura: Brali dopalacze

Czytaj też: Ciechanów. Chciał okraść policjanta! Syn funkcjonariusza ruszył w pościg

Gostynin. Pogrzeb Mirosława Kaczmarka. Dwa utwory, które skomponował. Struzik: Był wielkim patriotą [ZDJĘCIA]

Hiena cmentarna rabowała krzyże z grobów

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!