Ostrołęka. Pojechał z 13-latką do hotelu! Wcześniej zdjęcia w bieliźnie i wirtualny seks

Ostrołęka. Pojechał z 13-latką do hotelu! Wcześniej zdjęcia w bieliźnie i wirtualny seks
Autor: janeb13/cc0/Pixabay.com Prokuratura w Ostrołęce zakończył śledztwo przeciwko mężczyźnie, który namówił 13-latkę, by pojechała z nim do hotelu. Wcześniej wysyłała mu swoje zdjęcia w bieliźnie i uprawiała z nim wirtualny seks

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce zakończyła śledztwo przeciwko mężczyźnie, który namówił 13-latkę, by pojechała z nim do hotelu. Od 22 czerwca do 17 lipca 2020 r. utrzymywał z nią kontakt za pośrednictwem komunikatora internetowego, przez który dziewczynka wysyłała mu swoje zdjęcia w bieliźnie i uprawiała z nim wirtualny seks. 59-letni Leszek S. utrzymywał, że ma 19 lat.

Ostrołęka. Pojechał z 13-latką do hotelu! Wcześniej zdjęcia w bieliźnie i wirtualny seks

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce zakończyła śledztwo przeciwko mężczyźnie, który namówił 13-latkę, by pojechała z nim do hotelu. Od 22 czerwca do 17 lipca 2020 r. kontaktował się z nią przez komunikator internetowy, przez który dziewczynka wysyłała mu swoje zdjęcia w bieliźnie i uprawiała z nim wirtualny seks. W tym czasie Leszek S. pytał też o jej wiek i kontakty seksualne, przedstawiając się jako 19-latek, choć miał 59 lat.

Czytaj też: Świercze. Przez 3 lata trzymał zwłoki ojca w piwnicy! Robił to dla pieniędzy...

Czytaj też: Sochocin. Okradła bank spółdzielczy na co najmniej 300 tys. zł! Co z pieniędzmi klientów?

W nocy z 16 na 17 lipca mężczyzna spotkał się z 13-latką osobiście i namówił ją, by pojechała z nim do hotelu, gdzie wynajął pokój. Dziewczynka opuściła dom bez zgody rodziców, zostawiając tylko list z informacją, że jedzie do koleżanki na kilka tygodni. Matka i ojciec 13-latki od razu wyruszyli na poszukiwania córki, którą odnaleźli w drodze do hotelu razem z Leszkiem S. 59-latek został zatrzymany.

Czytaj też: Wyszków. Dzieci 30-latki w mieszkaniu z martwym mężczyzną. Prokuratura: Brali dopalacze

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce oskarżyła mężczyznę, który namówił 13-latkę, by pojechała z nim do hotelu, o próbę popełnienia przestępstwa zgwałcenia lub wykorzystania seksualnego małoletniej poniżej 15 roku, za co grozi mu do 3 lat więzienia. Leszek S. przyznał się do winy i opuścił już areszt, w którym przebywał od momentu zatrzymania.

Czytaj też: Płock. Aktywistki LGBT przed sądem za profanację wizerunku Matki Bożej. Kaja Godek na rozprawie [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Ciechanów. Chciał okraść policjanta! Syn funkcjonariusza ruszył w pościg

Czytaj też: Ostrołęka. Libacja na skwerku 2.0? Zgłosił policji kradzież auta i mocno się zdziwił

Ostrołęka. 28-latka w ciąży przeszła operację serca. Lekarze WUM zrobili to po raz pierwszy! [ZDJĘCIA]

Dziecko wypadło z okna trzeciego piętra kamienicy

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!