Ciechanów. Chciał okraść policjanta! Syn funkcjonariusza ruszył w pościg

2021-01-13 14:21 Michał Michalak
Ciechanów. Chciał okraść policjanta! Syn funkcjonariusza ruszył w pościg
Autor: tevenet/cc0/Pixabay.com 41-latek chciał okraść funkcjonariusza tamtejszej komendy, ale na drodze złodzieja stanął syn funkcjonariusza

41-latek z Ciechanowa chciał we wtorek rano okraść policjanta tamtejszej komendy. Łupem złodzieja niechybnie padłyby koła należącej do mundurowego skody, ale mężczyznę zauważył syn funkcjonariusza. Na jego widok 41-latek zaczął uciekać, ale na nic się to zdało, bo mężczyzna ruszył za nim w pościg, do którego przyłączyli się powiadomieni o sprawie policjanci.

41-latek z Ciechanowa chciał okraść policjanta. Złodziej próbował odkręcić koła od należącej do mundurowego miejscowej komendy skody. Wszystko działo się we wtorek we wczesnych godzinach porannych. Próbę kradzieży udaremnił syn funkcjonariusza, na widok którego 41-latek zaczął uciekać. Tamten nie miał jednak zamiaru mu odpuszczać i sam ruszył w pościg za złodziejem. Na miejscu pojawili się też wezwani w międzyczasie inni mundurowi, ale syn funkcjonariusza komendy policji w Ciechanowie sam ujął chowającego się między blokami mężczyznę i oddał w ręce sprawiedliwości.

- Mundurowi znaleźli przy mężczyźnie m.in. klucz do kół i latarki. Ponadto w pojeździe, którym przyjechał, funkcjonariusze ujawnili dwa lewarki samochodowe. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 41-latek posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania kradzieży kół i zarzut kierowania pojazdem wbrew orzeczonemu zakazowi wydanemu przez sąd - informuje policja w Ciechanowie.

Czytaj też: Wyszków. Dzieci 30-latki w mieszkaniu z martwym mężczyzną. Prokuratura: Brali dopalacze

Czytaj też: Kalinowo. Mięso z chorych krów na polskich stołach. Żywe zwierzęta ciągnięte po ziemi. Czy to koniec procederu?

Czytaj też: Płock. Aktywistki LGBT przed sądem za profanację wizerunku Matki Bożej. Kaja Godek na rozprawie [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Ostrołęka. Libacja na skwerku 2.0? Zgłosił policji kradzież auta i mocno się zdziwił

Gostynin. Pogrzeb Mirosława Kaczmarka. Dwa utwory, które skomponował. Struzik: Był wielkim patriotą [ZDJĘCIA]

Gdańsk. Druga rocznica ataku na Pawła Adamowicza. To morderstwo wstrząsnęło Polską

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!