ambulans

i

Autor: Getty Images Zbiorowe zatrucie na koloniach. Prawie 20 dzieci trafiło do szpitala

Śmierć pracownika

Wypadek śmiertelny na budowie należącej do Orlenu. Nie żyje 30-latek

2024-04-24 20:21

Na terenie budowy Kompleksu Olefin III w Płocku doszło do wypadku śmiertelnego. Portal petronews.pl podaje, że ofiarą zdarzenia jest 30-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego. Do szpitala trafił natomiast obywatel Korei, który udzielał pomocy poszkodowanemu. Budowa należy do Orlenu, a wykonawcą kompleksu jest konsorcjum Hyundai Engineering Tecnicas Reunidas.

Płock. Wypadek śmiertelny na budowie należącej do Orlenu. Nie żyje 30-letni mężczyzna

W środę, 24 kwietnia około godz. 15.00 policja w Płocku otrzymała zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na terenie budowy Kompleksu Olefin III w Płocku. Przedsięwzięcie jest realizowane przez konsorcjum Hyundai Engineering Tecnicas Reunidas na zlecenie Orlenu. Jak podaje portal petronews.pl, ofiarą wypadku jest 30-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł i pomimo reanimacji nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych. W związku ze zdarzeniem do szpitala trafił również Koreańczyk, który udzielał pomocy poszkodowanemu.

Dokładne okoliczności wypadku nie są jeszcze znane. Zostaną one ustalone podczas postępowania wszczętego przez policję. Przeprowadzenie wewnętrznego dochodzenia zapowiedział również przedstawiciel konsorcjum Hyundai Engineering Tecnicas Reunidas.  

Sonda
Umiesz udzielić pierwszej pomocy?
Dusił młodą dziewczynę i bił ją po twarzy. 19-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki