Płock. Bielska: Chciał uniknąć zderzenia, a spowodował wypadek! Ciężko ranna osoba! [AKTUALIZACJA]

2020-11-27 11:44 Michał Michalak
Wypadek teraz w Płocku. Zderzenie trzech aut na Bielskie! Ciężko ranna osoba!
Autor: Super Express Wypadek teraz w Płocku. Zderzenie trzech aut na Bielskie! Ciężko ranna osoba!

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska poinformowała, że na wysokości stacji paliw na ul. Bielskiej doszło do groźnego wypadku, w którym zderzyły się trzy auta: toyota, renault i ford. Ciężko ranna osoba została zabrana do szpitala w Płocku. Pas jezdni od strony Bielska w kierunku miasta jest już przejezdny.

Wypadek teraz w Płocku. Zderzenie trzech aut na Bielskiej! Ciężko ranna osoba!

Aktualizacja

Jak informuje policja w Płocku, kierujący toyotą w czasie skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa fordowi. Prowadzący drugi pojazd chciał uniknąć zderzenia, więc zjechał na przeciwległy pas, gdzie spowodował wypadek, uderzając w renaulta - jadący nim 73-latek został ciężko ranny.

Trzy auta zderzyły się w wypadku na ulicy Bielskiej w Płocku - poinformowała rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska. Ciężko ranna osoba trafiła do szpitala w Płocku, a mundurowi cały czas ustalają na miejscu przyczyny i okoliczności zdarzenia. Do wypadku doszło na wysokości stacji paliw. Jak informuje policja w Płocku, pas jezdni od strony Bielska w kierunku miasta jest zablokowany - utrudnienia potrwają jeszcze ok. 2 godzin. Wiadomość o wypadku na Bielskiej w Płocku wpłynęła o godz. 8.38.

Trzy osoby zginęły pod Płońskiem!

Martwił się o przyjaciela wezwał wszystkie służby