Wysadzili bankomat i uciekli z pieniędzmi! Czy to rabusie z Płocka?

2020-07-02 12:32 Michał Michalak
Wysadzili bankomat i uciekli z pieniędzmi! Czy to rabusie z Płocka?
Autor: Peggy_Marco/cc0/Pixabay.com Nieznani sprawcy wysadzili bankomat przy ul. Chrobrego w Mławie

W nocy ze środy na czwartek 2 lipca rabusie wysadzili w powietrze bankomat i zabrali znajdujące się w nim kasetki z pieniędzmi. Do zdarzenia doszło przed godz. 4 w pobliżu Domu Handlowego przy ul. Chrobrego w Mławie. Pod koniec ubiegłego roku w Płocku doszło do bliźniaczo wyglądającego przestępstwa - nieznani sprawcy wysadzili wtedy bankomat przy Trasie Popiełuszki. Czy to te same osoby?

Tym razem rabusie wysadzili bankomat znajdujący się nieopodal Domu Handlowego w Mławie, przy ul Chrobrego. Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek 2 lipca przed godz. 4. Nieznani sprawcy zabrali znajdujące się wewnątrz kasetki z pieniędzmi, ale nie wiadomo, jaka kwota padła łupem złodziei. Jak informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mławie Anna Pawłowska, dla dobra postępowania funkcjonariusze nie informują o szczegółach prowadzonego śledztwa.

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku w Płocku miała miejsce taka sama kradzież. Rabusie wysadzili wtedy bankomat przy Trasie Popiełuszki i do tej pory nie zostali schwytani.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Psy na gangsterów w Służbie Więziennej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.