Wyszków. Podrywał kobietę, a później uciekał przed jej mężem! Nie zgadniecie, gdzie się schował

2020-11-19 10:22 Michał Michalak
Wyszków. Podrywał kobietę, a później uciekał przed jej mężem! Nie zgadniecie, gdzie się schował
Autor: tomekkno/cc0/Pixabay.com 21-latek, który podrywał kobietę, a później uczekał przed jej mężem, schował się w komendzie policji w Wyszkowie

Do niesłychanej sytuacji doszło w niedzielne popołudnie w Wyszkowie. 21-latek spotkał na jednej z ulic trzech mężczyzn, w tym męża kobiety, którą wcześniej podrywał, wysyłając do niej dwuznaczne SMS-y. Gdy cała trójka ruszyła w jego kierunku, 21-latek wsiadł do auta i staranował ich bmw, po czym zaczął uciekać. Nie wiedząc, gdzie się schować, wybrał nietypowe rozwiązanie.

Zdesperowany mężczyzna uciekający przed mężem kobiety, którą podrywał, postanowił schować się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. Wbiegł do środka, prosząc o pomoc i mówiąc, że ściga go trzech mężczyzn, którzy po chwili również się tam pojawili. W trakcie przesłuchania wydało się, że 21-latek spowodował kolizję drogową, uderzając w bmw, którym gonił go mąż kobiety, którą podrywał, ze swoimi kompanami, ale to nie wszystko. Uwagę policjantów wzbudziło także jego podejrzane zachowanie, co mogło sugerować, że znajduje się pod wpływem środków odurzających.

Myślał, że ucieknie sportowym autem. 21-latek grubo się przeliczył

21-latek uciekający przed mężem kobiety, którą podrywał, przyznał się, że kilka godzin wcześniej palił marihuanę. Kryminalni z Wyszkowa sprawdzili samochód mężczyzny, w którym znaleźli i zabezpieczyli narkotyki. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany na tę chwilę materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie mu zarzutu posiadania środków odurzających. Grozi za to do 3 lat więzienia. 21-latek może również spodziewać się odpowiedzialności za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków i spowodowanie kolizji drogowej.

Wyszków. Zabił staruszka i uciekł! W garażu ciął auto na części, by zatrzeć ślady

Teresin. Stracił żonę i mieszkanie. 76-latek mieszka w oborze bez prądu i wody! [ZDJĘCIA]