Sochaczew. Nowy świadek po 20 latach! Zaginiona Marzena zgwałcona, a później zamordowana?

Sochaczew. Nowy świadek po 20 latach! Czy przestępca seksualny jest zamieszany w zniknięcie Marzeny?
Autor: Zaginieni.pl/Google Street View Marzena Cichocka z Sochaczewa zaginęła w 1999 r., ale po 20 latch pojawił się w tej sprawie. Fundacja Na Tropie podejrzewa, że za zaginięciem kobiety stoi przestępca seksualny Tomasz M.

Fundacja Na Tropie szuka Marzeny Cichockiej z Sochaczewa, która zaginęła ponad 20 lat temu. Ostatni raz była widziana w 1999 r., ale trudno zakładać, by kobieta jeszcze żyła. 28 maja była widziana po raz ostatni, gdy opuszczała bar "Basieńka" w Młodzieszynie. Po 20 latach pojawił się nowy świadek w tej sprawie. Zdaniem Fundacji zaginiona dziewczyna została zgwałcona, a później zamordowana.

Jak informuje Crime.com.pl, świadek, który pojawił się po 20 latach od zaginięcia Marzeny Cichockiej z Sochaczewa, złożył już zeznania. Mężczyzna przejeżdżał rowerem obok miejsca, gdzie mogło dojść do gwałtu i morderstwa kobiety, czyli przez las w pobliżu Młodzieszyna.

- Słyszałem podniesiony męski głos: „Zaj**** cię kur**! Zaj****!”. Pomyślałem, że pewnie ktoś przyjechał na seks i dziewczyna trochę się opiera. Nawet chciałem ich podejrzeć - mówi Crime.com.pl rowerzysta.

Fundacja Na Tropie podejrzewa, że w zaginięcie Marzeny Cichockiej z Sochaczewa jest zamieszany przestępca seksualny Tomasz M. To on towarzyszył kobiecie w barze "Basieńka" w Młodzieszynie, spod którego odjechali później samochodem, razem z jeszcze jednym mężczyzną - prawdopodobnie był nim ówczesny chłopak Marzeny Remigiusz A.

Zarażona koronawirusem, w śpiączce, urodziła dziecko.

Jak informuje Crime.com.pl, według ustaleń Fundacji Na Tropie 28 maja 1999 r., czyli w dniu zaginięcia Marzeny Cichockiej z Sochaczewa, policja zatrzymała samochód Tomasza M. W czasie kontroli na stacji paliw na terenie fabryki Chemitex w Sochaczewie mężczyzna sprawiał wrażenie zdenerwowanego, a do tego nie miał wszystkich dokumentów. Mimo to nie wzbudziło to większych podejrzeń funkcjonariuszy, którzy nie zdecydowali się przeszukać auta.

Zdaniem Fundacji Na Tropie ciało zaginionej Marzeny Cichockiej z Sochaczewa zostało zakopane w jednym z kompleksów leśnych w pobliżu Młodzieszyna. W lipcu br. wszczęto tam poszukiwania przy użyciu georadaru, który obsługują studenci Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Kolejny nowy trop ws. zaginionej Marzeny! "Obawiam się o swoje bezpieczeństwo"

Szukają ciała Marzeny Cichockiej 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE