Wyszków. Zaczęli kopać grób, ale musieli przerwać. Groziło im wielkie niebezpieczeństwo! [ZDJĘCIA]

Grabarze z cmentarza przy ul. Białostockiej w Wyszkowie zaczęli w środę rano kopać grób, ale musieli niezwłocznie przerwać. W czasie prac natrafili na granat moździerzowy z czasów II wojny światowej, który groził wybuchem. Na miejsce przyjechali policyjny pirotechnicy, a funkcjonariusze prewencji z komendy w Wyszkowie zabezpieczali teren, na którym ujawniono znalezisko do czasu przyjazdu saperów.

Wyszków. Zaczęli kopać grób, ale musieli przerwać. Groziło im wielkie niebezpieczeństwo! [ZDJĘCIA]

Grabarze z cmentarza przy ul. Białostockiej w Wyszkowie zaczęli w środę rano kopać grób, ale musieli natychmiast przerwać prace. W ich trakcie natrafili na granat moździerzowy z czasów II wojny światowej, który groził wybuchem. Administrator nekropolii poinformował o znalezisku Komendę Powiatową Policji w Wyszkowie, a na miejscu pojawili się pirotechnicy i funkcjonariusze prewencji. Ci drudzy zabezpieczali teren do momentu przyjazdu wojskowych saperów, którzy zabrali granat.

- Przypominamy, że niewybuchy i niewypały, mimo że tyle lat znajdowały się pod ziemią, nadal są niebezpieczne i stanowią śmiertelne zagrożenie - jeśli je znajdziemy, nie należy ich dotykać ani przenosić. Trzeba natomiast jak najszybciej zawiadomić policję - apeluje Komenda Policji w Wyszkowie.

Czytaj też: Strzegowo. Byk ZABIŁ właściciela! Agresywne zwierzę uciekło ze stodoły! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. Szynobus potrącił człowieka! Ciało tak zmasakrowane, że nie można potwierdzić, kim była ofiara

Czytaj też: Ostrów Mazowiecka. Uwięzili ją i zmuszali do prostytucji! Za koszmarem 32-latki stała inna kobieta

Czytaj też: Płock. Alkohol, amfetamina, z tyłu 1,5 miesięczne dziecko. Zmarły 32-latek zgotował policjantom piekło

Znaleziono niewybuch przy SP nr 5 w Lesznie

Wyszków. Zaczęli kopać grób, ale musieli przerwać. Groziło im wielkie niebezpieczeństwo! [ZDJĘCIA]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE