Strzegowo. Byk ZABIŁ właściciela! Agresywne zwierzę uciekło ze stodoły! [ZDJĘCIA]

2021-02-26 11:38 Michał Michalak
Strzegowo. Byk ZABIŁ właściciela! Agresywne zwierzę uciekło ze stodoły!
Autor: 608275/cc0/Pixabay.com Byk zabił właściciela, mieszkańca gminy Strzegowo pod Mławą. Agresywne zwierzę uciekło w nocy ze stodoły na pobliskie pole

Byk zabił właściciela, mieszkańca gminy Strzegowo pod Mławą. Ciało 64-latka znalazła dziś rano przypadkowa osoba - leżało na należącej do mężczyzny posesji. Do ataku zwierzęcia doszło najprawdopodobniej nocą, gdy agresywne zwierzę uciekło ze stodoły i udało się na pole. Byka, który zabił właściciela, odnaleźli policjanci i leśnicy. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mławie musiał podjąć trudną decyzję.

Strzegowo. Byk ZABIŁ właściciela! Agresywne zwierzę uciekło ze stodoły!

Byk zabił właściciela, mieszkańca gminy Strzegowo pod Mławą. Do ataku doszło najprawdopodobniej minionej nocy, gdy agresywne zwierzę uciekło ze stodoły na pobliskie pole. 64-latek ruszył na poszukiwania, ale byk zabił swojego właściciela. Ciało mężczyzny znalazła dziś nad ranem przypadkowa osoba i powiadomiła służby ratownicze, ale na pomoc było już za późno.

- Wspólna akcja leśników i policji zakończyła się odnalezieniem agresywnego zwierzęcia. Decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii w Mławie byk został odstrzelony przez leśniczego - informuje rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mławie Anna Pawłowska.

Sprawą zabicia mieszkańca gminy Strzegowo przez byka zajęła się też Prokuratura Rejonowa w Mławie.

Strzegowo. Byk ZABIŁ właściciela! Agresywne zwierzę uciekło ze stodoły!

Morderstwo w Woli Kosnowej
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE