Wypadek w Żukowie - zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay.com

Tragedia na Mazowszu

Żukowo. Honda wyprzedzała ciężarówkę, uderzyła czołowo w kolejną. W zmiażdżonym aucie zwłoki mężczyzny

2022-08-10 20:43

Tragiczny wypadek w Żukowie w powiecie płońskim. Kierowca samochodu marki honda, podczas manewru wyprzedzania wjechał wprost w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Zginął na miejscu. Policja nie jest obecnie w stanie ustalić jego tożsamości. Droga została zablokowana na kilka godzin.

Wypadek miał miejsce w środę, 10 sierpnia około godz. 16.20 w Żukowie (gmina Naruszewo) na drodze krajowej nr 50. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca hondy jadąc w kierunku Płońska wyprzedzał samochód ciężarowy. - Podczas wykonywania manewru zderzył się z pojazdem ciężarowym jadącym w przeciwnym kierunku. Kierujący osobową hondą mężczyzna zginął na miejscu. Obecnie ustalamy jego tożsamość. Najprawdopodobniej jest mieszkańcem naszego powiatu - mówi nam kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.  

Czytaj również: Samochód staranował motocyklistę w Częstochowie. 41-latek zginął na miejscu

Droga jest zablokowana i tak najprawdopodobniej będzie jeszcze przez kilka godzin. Obecnie trwa usuwanie uszkodzonych pojazdów. Warto bowiem dodać, że w zdarzeniu brała również udział wyprzedzana ciężarówka i auto osobowe, które jechało za hondą. Do szpitala trafił kierowca tira, który zderzył się z hondą. Innych poszkodowanych nie było. Policja ustala szczegółowe okoliczności wypadku.

Zobacz także: Niewieścin: Czterej mężczyźni zginęli w zmiażdżonym aucie. Krzysztof K. przyznaje się do winy!

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wypadek autokaru z polskimi pielgrzymami w Chorwacji
Nasi Partnerzy polecają