Zwierzęta na żywo? Zoo Płock uruchamia na czas koronawirusa specjalne transmisje! [WIDEO]

2020-04-08 13:28 Michał Michalak
Zwierzęta na żywo? Zoo Płock uruchamia na czas koronawirusa specjalne transmisje! [WIDEO]
Autor: Zoo Płock Zoo Płock mimo koronawirusa chce pokazać swoje zwierzęta wszystkim zainteresowanym

Pierwsza odbyła się już dziś (w środę) o godz. 11 i była poświęcona temu, co dzieje się na wybiegu surykatek. Przed kolejne dwa tygodnie (włącznie z weekendami i świętami) Zoo Płock będzie kontynuować program specjalnych transmisji na żywo. Na gatunki, które będą bohaterami danego filmu, można głosować, publikując komentarz na profilu facebookowym placówki.

Zwierzęta na żywo? Mimo epidemii koronawirusa w Polsce Zoo Płock postanowiło, że przez najbliższe dwa tygodnie o godz. 11 będzie pokazywać wybrane gatunki, prowadząc specjalne transmisje, które będą dostępne na profilu facebookowym placówki. Na pierwszy ogień poszły surykatki, natomiast w czwartek i w piątek miłośnicy zwierząt z płockiego ogrodu będę mogli zobaczyć, odpowiednio, słonie indyjskie i tapira malajskiego - przypomnijmy, że ten ostatni to jedyny taki okaz w Polsce.

Jakie zwierzęta będą mogli zobaczyć płocczanie, zależy od nich samych - komentarze z podaniem ulubionych gatunków mogą zostawiać na profilu facebookowym Zoo Płock.

Krew morskich robaków wyleczy nas z koronawirusa? Francuzi już to badają

Wirtualne podróżowanie: zamki Małopolski warte odwiedzenia po pandemii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.