32-latek zgotował swojej partnerce i jej synowi piekło na ziemi! Groził śmiercią i podduszał

i

Autor: pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne 32-latek zgotował swojej partnerce i jej synowi piekło na ziemi! Groził śmiercią i podduszał

Koszmar trwał dwa lata

32-latek zgotował swojej partnerce i jej synowi piekło na ziemi! Groził śmiercią i podduszał

2022-11-14 19:29

Do pięciu lat więzienia grozi 32-latkowi z gminy Złotów, który odpowie za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją partnerką i jej synem. - Prokuratura nakazała podejrzanemu opuszczenie miejsca zamieszkania - podała w poniedziałek, 14 listopada policja.

32-latek zgotował swojej partnerce i jej synowi piekło na ziemi!

Oficer prasowy złotowskiej policji mł. asp. Damian Pachuc poinformował, że w piątek, 11 listopada funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie gminy Złotów.

- Okazało się, że 32-letni mężczyzna, do którego wezwano patrol, znęcał się nad swoją partnerką oraz jej synem. Do awantur i wyzwisk miało dochodzić od około dwóch lat, a w dniu interwencji sprawca przemocy miał uderzać kobietę oraz podduszać jej syna, grożąc przy tym, że pozbawi ich życia - opisał Pachuc.

Sprawę znęcania bada prokuratura

Mężczyzna został zatrzymany, a w sobotę, 12 listopada przedstawiono mu zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad członkami rodziny oraz uszkodzenia ciała. - Decyzją prokuratury, sprawcy przemocy domowej nakazano opuszczenie miejsca zamieszkania, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Ponadto zobowiązano go do stawiania się raz w tygodniu w wyznaczonym komisariacie policji - dodał oficer prasowy.

Zgodnie z kodeksem karnym 32-latkowi grozi od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Ksiądz pedofil znów przed sądem
Nasi Partnerzy polecają