77-latka BŁĄKAŁA SIĘ po Poznaniu! W jej domu nikogo nie było

2020-08-04 13:35 Maciej Brzeziński
77-latka BŁĄKAŁA SIĘ po Poznaniu! W jej domu nikogo nie było
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe 77-latka BŁĄKAŁA SIĘ po Poznaniu! W jej domu nikogo nie było

77-letnia kobieta zgubiła się w Poznaniu. Zauważyli ją Strażnicy Miejscy, którzy pospieszyli jej z pomocą. - Błąkała się wzdłuż ruchliwej ulicy - relacjonują. Ostatecznie kobieta została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W niedzielny wieczór na ulicy Głogowskiej w Poznaniu błąkała się starsza kobieta. Szybko uwagę na nią zwrócili strażnicy z Referatu Grunwald.

- Błąkała się wzdłuż ruchliwej ulicy, chodziła od drzwi do drzwi, podchodziła do krawędzi jezdni. Podczas rozmowy ze strażnikami podała adres zamieszkania oraz okazała stary dowód osobisty, w którym widniał ten sam adres - relacjonują strażnicy.

Funkcjonariusze przewieźli ją do miejsca zamieszkania i odprowadzili do domu. Drzwi do niego były otwarte, ale w środku nikogo nie było.

- Kobieta podała strażnikom kartkę z numerem telefonu do opiekunki PCK, a ta poinformowała funkcjonariuszy o sytuacji podopiecznej i podała numer telefonu do jej syna - dodają strażnicy.

Funkcjonariusze wezwali na miejsce Zespół ratownictwa medycznego, który podjął decyzję o zabraniu kobiety do szpitala. Mieszkanie zakluczył strażnik i przekazał klucze ratownikom. O całym zdarzeniu poinformowano syna kobiety, a w dalszej kolejności Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.

Staruszka zaginęła w Sosnowcu. Policja udostępnia monitoring

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.