Nóż - zdj. podglądowe

i

Autor: Pixabay

Brutalne zabójstwo w Ostrowie! Ofiara miała 21 ran kłutych! Zatrzymano kobietę [NOWE FAKTY]

2020-02-10 14:07

Coraz więcej wiadomo o brutalnym zabójstwie w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Zwłoki 46-letniego mężczyzny znalazła nad ranem jego 18-letnia córka. - Zatrzymana została żona ofiary - mówi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji. - Biegły lekarz stwierdził u ofiary 21 ciosów - mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. Śledczym udało się zabezpieczyć nóż, który najprawdopodobniej użył sprawca.

Do zbrodni doszło późnym wieczorem w niedzielę. W dwupokojowym mieszkaniu były trzy osoby: małżeństwo i ich pełnoletnia córka. To ona, po przebudzeniu nad ranem odkryła tragedię, która wydarzyła się w nocy, gdy spała. To ona też zadzwoniła z potworną informacją do swojej ciotki, a ta z kolei zaalarmowała policję.

Zatrzymana 45-letnia kobieta, żona ofiary, nie usłyszała jeszcze żadnych zarzutów. Prokuratorzy wciąż zbierają dowody w tej sprawie. - We wtorek o godzinie 7.00 rozpocznie się sekcja zwłok ofiary w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu - informuje Meler. Śledczy informują, że po zbrodni mieszkanie zostało wysprzątane. - Umyto podłogę i włączono pranie - mówi prokurator.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE