Dawid Podsiadło

i

Autor: Akpa Dawid Podsiadło

Stadion będzie pękać w szwach!

Dawid Podsiadło wystąpi w Poznaniu. Takiego koncertu jeszcze nie było w stolicy Wielkopolski

2023-08-28 11:57

Dawid Podsiadło przyciąga na swoje koncerty tłumy. Za kilka miesięcy artysta wystąpi na Enea Stadionie w Poznaniu. Takiego koncertu na poznańskim stadionie jeszcze nie było. O szczegółach piszemy w poniższym artykule.

Dawid Podsiadło wystąpi w Poznaniu. Znamy datę

Dawid Podsiadło wystąpi na Enea Stadionie w Poznaniu. Koncert zaplanowano na 15 czerwca 2024 roku. Takie informacje przekazano podczas koncertu artysty, który odbył się na PGE Narodowym. Podsiadło w przyszłym roku chce koncertować na największych polskich obiektach. Jego występy zaplanowano także w Gdańsku i Chorzowie.

Koncert Dawida Podsiadło na Enea Stadionie. Będą tłumy

Już teraz można przewidywać, że na koncercie Dawida Podsiadło na Enea Stadionie będą tłumy fanów. Miejsc siedzących jest nieco ponad 40 tysięcy. Ponadto koncert będzie można śledzić z płyty boiska, a więc na poznańskim stadionie powinno być znacznie powyżej 40 tysięcy słuchaczy.

Wielkie koncerty w Poznaniu. Podsiadło pobije rekord?

W przeszłości na Enea Stadionie przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu wystąpili Sting (w 2010 roku), Iron Maiden (w 2014 roku) i Andrea Bocelli (w 2019 roku). Wtedy tłumy słuchaczy wypełniły poznański obiekt. Można zakładać, że koncert Podsiadło również przyciągnie tysiące fanów.

Bilety na koncert Dawida Podsiadło w Poznaniu

Sprzedaż biletów na koncert Dawida Kwiatkowskiego wystartuje w środę (30 sierpnia) o godz. 12:00. Szczegóły na stronie ebilet.pl.

Dawid Podsiadło nie miał łatwych początków. Jego droga do kariery była kręta