Dwa bliżniacze wypadki we Wronkach. Przypadek? [zdjęcia]

2021-08-02 11:26
Dwa bliżniacze wypadki we Wronkach. Przypadek? [zdjęcia]
Autor: KP PSP Szamotuły/ OSP Wronki Dwa bliżniacze wypadki we Wronkach. Przypadek? [zdjęcia]

W weekend doszło do dwóch wypadków we Wronkach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że były one do siebie bardzo podobne. W obu przypadkach za kierownicą srebrnego BMW siedzieli obywatele Ukrainy, którzy wjechali w budynek. Czy to przypadek?

Takie rzeczy zdarzają się bardzo rzadko. W weekend doszło do dwóch wypadków we Wronkach. W sobotę (31 lipca) kierowca BMW wjechał w witrynę cukierni przy ul. Poznańskiej. Policjanci ustalili, że 28-letni obywatel Ukrainy nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad autem i uderzył w sklep. - Kierujący i pasażer opuścili pojazd przed przybyciem straży i znajdowali się w pobliżu. Osoby poszkodowane po przebadaniu przez ZRM pozostały na miejscu zdarzenia - nie wymagały hospitalizacji - powiedział ogn. Łukasz Kawka z KP PSP w Szamotułach. 28-letni kierowca został jednak zatrzymany przez policję, bowiem miał w organizmie 0.9 promila alkoholu. Zdjęcia z tego wypadku możecie zobaczyć poniżej. W dalszej części tekstu piszemy o podobnym wypadku, który miał miejsce kilka godzin później.

Do bardzo podobnego wypadku doszło kolejnego dnia. W niedzielę (1 sierpnia) kierowca BMW wjechał w witrynę byłej kwiaciarni, która mieści się tuż obok cukierni, o której pisaliśmy wyżej. - W dniu 1 sierpnia 2021 roku, o godz. 18:24, dwa zastępy OSP Wronki, JRG Szamotuły, policja i ZRM zostały zadysponowane do wypadku na ulicy Poznańskiej, gdzie kierowca samochodu osobowego BMW z niewiadomych przyczyn wyjechał pod prąd z ulicy Krętej wjechał w witrynę byłej kwiaciarni na ulicy Poznańskiej - przekazali strażacy z OSP Wronki.

Wypadek spowodował 42-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna był trzeźwy, a policjanci ustalili, że do wypadku doszło, ponieważ kierowca był zmęczony i zasnął za kierownicą.

Wypadek śmiertelny na drodze Leszno-Osieczna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE