Lech Poznań zaprasza swoich fanów oraz przyszłych piłkarzy

i

Autor: fot. Adam Ciereszko/Lech Poznań Facebook Lech Poznań zaprasza swoich fanów oraz przyszłych piłkarzy

Dzień Dziecka z Lechem Poznań: Zaraź dzieci miłością do sportu!

2015-05-27 14:30

W sobotę, 30 maja, Lech Poznań organizuje specjalną imprezę z okazji Dnia Dziecka pod hasłem "Zagrajmy razem". Najmłodsi, których interesuje piłka nożna, będą mieli możliwość pograć z piłkarzami i dowiedzieć się czegoś więcej o tym sporcie. Na stadionie jest jeszcze 20 tys. wolnych miejsc.

1 czerwca to święto dzieci - to dla nich w Poznaniu przygotowywane są liczne atrakcje. Lech Poznań proponuje aktywne świętowanie - na stadionie, grając w piłkę nożną! 30 maja o godz. 11 na Inea Stadionie najmłodsi fani sportu będą mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o byciu piłkarzem. Tematem będą nie tylko treningi ale także zdrowe żywienie, bardzo ważne dla każdego sportowca.

- W zeszłym roku impreza okazała się sukcesem - wzięło w niej udział 10 tysięcy dzieci - mówi Dominik Czapczyk z Lech Football Academy. - Chcemy te dzieci zarazić miłością do piłki nożnej oraz do Lecha Poznań. Wiemy, że nie wszystkie te dzieci będą profesjonalnie uprawiały piłkę nożną. Ale skoro nie, to chcielibyśmy, aby kibicowały Lechowi. Mamy na stadionie jeszcze 20 tysięcy wolnych miejsc - dodaje.

W programie, oprócz treningów pod okiem trenerów z Lech Poznań Football Academy oraz Akademii Lecha Poznań, spotkanie z piłkarzami, pokazowe zajęcia z boksu a także koncert zespołu Rockafanki. Więcej informacji na stronie Lecha Poznań. 

Plakat imprezy Zagrajmy razem

i

Autor: Lech Poznań mat. promocyjne Plakat imprezy "Zagrajmy razem"