Zaginiona 16-letnia Lena Czepczor-Maksalon

i

Autor: KPP Oborniki

Policja szuka jej już drugi raz

Gdzie jest Lena? 16-latki z Obornik nie ma już dwa tygodnie. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

2022-09-27 12:18

To już drugi raz w tym roku, gdy policja z Obornik (woj.wielkopolskie) szuka 16-letniej Leny Czepczor-Maksalon. Nastolatka pierwszy raz zaginęła latem, ale wtedy sama szybko wróciła do domu. Tym razem nie ma jej już blisko dwa tygodnie.

Lena wyszła z domu 15 września i od tamtego dnia słuch po niej zaginął. Niestety nie powtórzył się scenariusz z lipca, gdy nastolatka uciekła z domu, ale potem sama do niego wróciła.

Lena Czepczor-Maksalon - rysopis

Nastolatka ma 160 cm wzrostu, jest szczupła, włosy ma długie, proste, i przefarbowane na czarno. Ma kolczyk w nosie oraz tatuaż. To róża na lewej łydce.

Gdy wychodziła z domu była ubrana w niebieskie spodnie jeansowe oraz czarną bluzkę. Policja w Obornikach prosi wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek o Lenie o kontakt. - Każdy, kto od chwili zaginięcia widział Lenę Czepczor-Maksalon lub ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszony są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Obornikach - apeluje policja.

Można zadzwonić pod numer tel. 477724200 lub przez napisać e-mail: dyzurny.oborniki@po.policja.gov.pl

12-LETNI nożownik zaatakował nastolatków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają