Gniezno: Maluch walczył o życie w śmieciarce! "Przeraźliwy płacz" [zdjęcia]

2021-09-17 14:13
W śmieciarce walczył o życie! Horror pod Gnieznem. Przeraźliwy płacz
Autor: FB Schronisko dla zwierząt Gniezno W śmieciarce walczył o życie! Horror pod Gnieznem. "Przeraźliwy płacz"

Dramatyczne odkrycie w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie w powiecie gnieźnieńskim. Pracownicy usłyszeli przeraźliwy płacz, który dobiegał z taśmy. Natychmiast zatrzymali maszynę, bowiem w reklamówce było brudne, mokre i odwodnione maleństwo!

Do makabrycznego odkrycia doszło kilka dni temu. Do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie przyjechał kolejny transport śmieci. W pewnym momencie pracownicy usłyszeli przeraźliwy płacz, który dochodził z taśmy. Okazało się, że w reklamówce był mały kot! - Maleństwo jest przeraźliwie chude, odwodnione, brudne i mokre. Jest w hiopotermii. Tylko cudem przeszedł przez rozdrabniarkę by trafić na taśmę - informowali przedstawiciele Schroniska dla zwierząt w Gnieźnie. Kotkiem zajęli się specjaliści. Jego stan był od początku bardzo zły. Wydawało się, że kot powoli dochodzi do siebie, bowiem zaczął samodzielnie jeść. Jednak w czwartkowy wieczór nadeszła tragiczna wiadomość. - Lulek odszedł dziś wieczorem tak nagle, tak cichutko, bezszelestnie... Pomimo woli walki jego wyniszczone ciałko przegrało z poważną infekcją... - napisali przedstawiciele schroniska.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Małopolska. W bestialski sposób zabił kota
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE