Gniezno: Policjanci zatrzymali DILERA. Pomógł im pies [ZDJĘCIA]

2020-05-08 12:51

Policjanci z Kłecka i z Gniezna zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gnieźnieńskiego, podejrzewanego o posiadanie i rozprowadzanie środków odurzających. W akcji pomógł pies.

Od jakiegoś czasu funkcjonariusze prowadzili śledztwo w sprawie środków odurzających, które może posiadać 27-letni mieszkaniec powiatu.

- Kilka dni temu weszli na jego posesję i go zatrzymali. W trakcie przeszukania pomieszczeń należących do mężczyzny, w których udział wziął również pies do wykrywania narkotyków, policjanci ujawnili i zabezpieczyli 85 gramów amfetaminy i 8 gramów marihuany. Badania w laboratorium kryminalistycznym potwierdziły, że są to narkotyki - relacjonują mundurowi.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie, gdzie usłyszał zarzut posiadania oraz udzielania środków odurzających. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za zarzucane czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Narkotyki trzymał w kuchni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE