Grabianowo: Dachował autem na polu. Powód mógł być tylko jeden

2021-08-06 12:28
policja
Autor: Pixabay.com Tragiczny wypadek na hulajnodze koło Ropczyc. Nie żyje 62-latek

Niebezpieczna sytuacja w Grabianowie (pow. śremski). Kierujący samochodem marki Opel Astra stracił panowanie nad pojazdem i dachował na polu. Dlaczego doszło do tego zdarzenia? 49-latek odpowie za swoje zachowanie.

Do zdarzenia doszło w środę (4 sierpnia) w godzinach porannych. Po godzinie 6:00 dyżurny policji w Śremie otrzymał informacje o wypadku w miejscowości Grabianowo. Z ustaleń mundurowych wynikało, że kierujący samochodem marki Opel Astra, 49-letni mieszkaniec gminy Brodnica, mając dwa i pół promila alkoholu w organizmie, na łuku drogi stracił panowanie na autem i dachował na przydrożnym polu. - Mężczyzna został przewieziony do szpitala i po badaniach zwolniony do miejsca zamieszkania. Tak więc na szczęście nic nikomu się nie stało i wszystko skończyło się tylko na uszkodzeniach auta, które prawdopodobnie nadaje się do kasacji - tłumaczy Ewa Kasińska, oficer prasowa KPP Śrem. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego nieodpowiedzialnym zachowaniem zajmie się sąd.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE