Kierowca czarnego auta zaczepia dzieci. Szkoła ostrzega rodziców

i

Autor: Norbert Rzepka/REPORTER Kierowca czarnego auta zaczepia dzieci. Szkoła ostrzega rodziców

Dzieci w niebezpieczeństwie?

Groza pod szkołą. Kierowca czarnego auta zaczepia dzieci "na słodycze"? Oferuje podwózkę

2023-03-06 21:50

Uczniowie jednej z poznańskich szkół mają się czego bać? Rodzice dzieci alarmują, że ich pociechy są zaczepiane przez tajemniczego mężczyznę w czarnym samochodzie. Proponuje im podwiezienie i cukierki, zachęca, by wsiadły do auta. Pierwsze informacje o przerażającym mężczyźnie pojawiły się z końcem lutego. O sprawie pisze poznańska "Gazeta Wyborcza".

Blady strach padł na uczniów jednej ze szkół znajdującej się na poznańskich Smochowicach. Mama jednej z uczennic podstawówki ostrzega przed tajemniczym mężczyzną, który zaczepia dzieci w pobliżu szkoły. O sytuacji powiadomiła najpierw na forum dzielnicy. Cytuje ją poznańska "Gazeta Wyborcza". 

Poznań. Jeździ czarnym renault i zaczepia dzieci?

"Podejrzany mężczyzna zaczepiał moją 11-letnią córkę wracającą samą do domu ze szkoły na Hangarowej 14. Na wysokości muzeum broni pancernej stał i prawdopodobnie obserwował, kto idzie sam i czy nikt z dorosłych nie idzie. Kiedy zobaczył, że córka idzie sama, ruszył za nią" - czytamy w serwisie. Podobno mówił jej, żeby do niego podeszła, że coś jej pokaże. Ostatecznie - po tym, jak mała nie reagowała na jego zaczepki - miał wysiąść z samochodu i za nią iść. Przestał, gdy weszła do przejścia podziemnego. 

Smochowice. Podejrzany mężczyzna zaczepia dzieci pod szkołą? Sprawę bada policja 

Lokalna policja potwierdziła "Wyborczej", że dostała takie zgłoszenie. Chodzi o mężczyznę, który porusza się po Smochowicach czarnym renault clio. Funkcjonariusze badają sprawę, rodzice tymczasem się ostrzegają i uczulają, by dzieci nie wracały ze szkoły w pojedynkę. 

Sonda
Często boisz się o swoje dzieci?
Rodzice puszczają dzieci na ulicę, bo… proboszcz wprowadził abonament za parking. „Niektórzy nadal ryzykują!”
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany