Gwałciciel zaczepiał dziewczynki na terenie szkoły! Niedawno wyszedł z więzienia!

2019-03-12 12:50
Mężczyzna był już skazany za gwałt
Autor: fot. Fotolia Mężczyzna był już skazany za gwałt

Ostatnie 9 lat spędził w więzieniu. Po wyjściu na wolność często przychodził pod szkołę i zaczepiał nieletnie! Policja zatrzymała 29-latka, któremu grozi powrót za kratki.

Policjanci z Piły ujęli mężczyznę, który zaczepiał uczennice pod jedną ze szkół podstawowych. 29 -latek był już skazany za gwałt!

- Miał on na terenie miasta zaczepiać dziewczynki oraz dorosłe kobiety. Z informacji tych wynikało, że pojawia się on w okolicach szkół, że wtargnął na teren konkretnej szkoły i zaczepiał dziewczynki w wieku około 8 - 9 lat i próbował je dotykać - powiedziała podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile w rozmowie z portalem zycie.pila.pl.

Do zatrzymania 29-latka doszło 11 marca na terenie jednej ze szkół w Pile. - Na szczęście nic nikomu nie zrobił. Zbieramy teraz materiał, który pozwoli na postawienie mu zarzutów - dodaje Kowalska.

Zatrzymany to mieszkaniec Piły, który ostatnie 9 lat spędził w zakładzie karnym. Był karany za rozboje, ale także za zgwałcenie!

CZYTAJ TEŻ:

>> Stolica Wielkopolski już w TOP5! Czy Poznań zostanie Europejską Stolicą Młodzieży 2022?

>> Niecodzienna sytuacja w saunie. Zadzwonił na policję, bo... zobaczył nagą kobietę!

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE