IV urodziny sklepu stacjonarnego AMW w Poznaniu

2021-03-02 14:52 Informacja prasowa
Agencja Mienia Wojskowego sklep, czapka
Autor: Materiały promocyjne

Mienie wojskowe cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy m.in. kilkuletnia działalność poznańskiego oddziału regionalnego Agencji Mienia Wojskowego. Sklep od 4 lat oferuje szeroki asortyment dla miłośników militariów i nie tylko.

W tym roku IV urodzinom stacjonarnego sklepu w Poznaniu towarzyszyć będzie moc atrakcji! Obok nietuzinkowej oferty sklepu, przygotowano również specjalną niespodziankę dla pań.

Nie tylko dla kolekcjonerów

Agencja Mienia Wojskowego oferuje w swoich sklepach bogaty asortyment, z czego duża część rzeczy nigdy nie była w użyciu. Sprzęt wojskowy, odzież i gadżety, które zostały wykorzystane w trakcie służby w armii, wciąż są w bardzo dobrym stanie - mogą stać się cennym i użytecznym nabytkiem. Oferta sklepu jest skierowana do szerokiej grupy klientów, zarówno do miłośników militariów, myśliwych, harcerzy, wędkarzy, leśników, pracowników służb mundurowych, jak i do rolników oraz młodzieży. Wbrew pozorom oferta sklepu nie jest skierowana wyłącznie do kolekcjonerów, ale do każdego, kto ma pomysł na ciekawą aranżację wnętrza, jest z zamiłowania majsterkowiczem lub poszukuje odpowiedniego materiału krawieckiego lub sprzętu do ogrodu. Chcesz kupić czołg? Nie ma problemu! Jak sfinalizować taką transakcję, dowiesz się, odwiedzając stronę www.amw.com.pl.

Specjalna oferta asortymentowa

Poznański oddział AMW przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę asortymentową. Celebracja IV urodzin sklepu to także szansa dla poszukiwaczy powojskowych skarbów, które dostępne będą od 9 do 11 marca 2021 r. w specjalnych, urodzinowych cenach. Warto w tym czasie odwiedzić stacjonarny sklep w Poznaniu, ponieważ w ofercie znajdą się m.in.: lornetki, czapki futrzane, kabury do pistoletów, gogle, odzież wojskowa w wersji pustynnej, odzież zimowa i obuwie, radiotelefony, bęben orkiestrowy, instrument klawiszowy Yamaha, aparat cyfrowy Sony i wiele innych. Dzięki regularnie organizowanym akcjom promocyjnym, klienci mają możliwość dokonywania zakupów wybranego asortymentu w jeszcze niższych cenach.

Dwie okazje do świętowania

Podczas akcji promocyjnej odbędzie się konkurs na najlepszy rym o zakupach w sklepie, w którym przewidziano dla zwycięzców atrakcyjne nagrody. Klienci sklepu mogą liczyć także na słodki poczęstunek, atrakcyjne upominki dla kupujących, a przede wszystkim na najniższe z możliwych ceny wybranego asortymentu. Poznański sklep nie zapomniał także o paniach, które obchodzą swoje święto 8 marca. Dla wszystkich kobiet, które odwiedzą sklep w czasie akcji promocyjnej, przewidziane są specjalne upominki.

Urodzinowy „festiwal cen” odbędzie się w następujących godzinach:

Wtorek 9.03.br. – 10.00 – 17.30

Środa  10.03.br.  - 9.00 – 17.00

Czwartek 11.03.br. – 10.00 – 17.30

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE