Kiedy wrócą wesela w Wielkopolsce? Luzowanie obostrzeń

2021-04-28 11:09
Kiedy wrócą wesela w Wielkopolsce? Luzowanie obostrzeń
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Kiedy wrócą wesela w Wielkopolsce? Luzowanie obostrzeń

Kiedy wrócą wesela w Wielkopolsce? W końcu padła konkretna data. Już w najbliższym czasie będzie można zorganizować wesele. Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosili w środę (28 kwietnia) dokładny plan odmrażania polskiej gospodarki. Od kiedy wrócą wesela w Wielkopolsce? Czytaj na se.pl.

Kiedy wrócą wesela w Wielkopolsce? Luzowanie obostrzeń

Kiedy wrócą wesela w Wielkopolsce? Od października 2020 branża weselna jest całkowicie zamknięta, ale to ma się wkrótce zmienić. W środę (28 kwietnia) premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski przedstawili plan znoszenia obostrzeń. Znalazł się tam także podpunkt dotyczący organizacji wesel. Kiedy będzie można zorganizować wesele? Wiele młodych par może być zadowolonych.

Rządzący poinformowali, że już 15 maja będzie można zorganizować wesele. Taka impreza będzie mogła się odbyć w limicie do 25 osób i tylko na zewnątrz. Ponadto wymagany będzie ścisły reżim sanitarny. Jeśli ktoś planuje nieco większe wesele to musi jeszcze trochę poczekać. Zgodnie z harmonogramem przekazanym przez rządzących od 29 maja będzie można zorganizować wesele w lokalu z limitem do 50 osób. Oczywiście wymagany będzie ścisły reżim sanitarny.

Czy latem będzie można organizować wesela, koncerty i inne imprezy masowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE