Kłótnia nastolatków zakończyła się krwawą jatką! 18-latek wyciągnął nóż

i

Autor: KPP Czarnków Kłótnia nastolatków zakończyła się krwawą jatką! 18-latek wyciągnął nóż

Szokujący finał kłótni

Kłótnia nastolatków zakończyła się krwawą jatką! 18-latek wyciągnął nóż

2023-03-16 13:41

Kłótnia między nastolatkami skończyła się krwawą jatką, bo jeden z chłopaków wyciągnął z kieszeni… nóż! Na szczęście rany, które zadał koledze nie zagrażają jego życiu. Wszystko wydarzyło się na ulicach Trzcianki w Wielkopolsce.

Temperament nastolatków bywa naprawdę impulsywny! Dwóch nastolatków pokłóciło się ze sobą, aż w pewnym momencie młodszy z chłopaków - 18-letni - wyciągnął nóż i zamiast siły argumentów użył argumentu siły. Dźgnął o rok starszego od siebie kolegę.

- Po tym, jak zaatakował pokrzywdzonego uciekł, natomiast 19-latek z raną kłutą okolicy lędźwiowej i złamanym żebrem trafił do szpitala. Zadany cios na szczęście okazał się niegroźny dla jego życia - informuje Karolina Górzna-Kustra z policji w Czarnkowie.

Policjanci w ciągu kilku godzin trafili na trop krewkiego nastolatka.

- Zabezpieczyliśmy też nóż, którym mężczyzna zaatakował - mówi Górzna-Kustra.

18-latek nie miał wcześniej konfliktu z prawem. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do wszystkiego, a prokurator zastosował wobec sprawcy dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

5 lat czekała na sprawiedliwość za śmierć brata. "Wreszcie koniec tej gehenny"
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają