Stadion Lecha Poznań

i

Autor: Maciej Melcer Stadion Lecha Poznań

Koniec sezonu dla kapitana Lecha Poznań! Kolejorz kończy sezon zdziesiątkowany kontuzjami

2019-05-06 14:11

To nie jest łatwy sezon dla Lecha Poznań. Do końca rozgrywek zostały trzy ligowe kolejki, a w szatni coraz większe pustki. Do grona kontuzjowanych dołączył Pedro Tiba.

Kapitan Kolejorza w ostatnim czasie był w dobrej dyspozycji. W sobotnim spotkaniu z Zagłębiem Lubin (1:1) był wyróżniającą się postacią. Niestety, sezon dla Portugalczyka już się skończył. Pedro Tiba musi przejść artroskopię kolana.

- Pedro doznał urazu mechanicznego. Po meczu Lecha Poznań z Zagłębiem Lubin dolegliwości bólowe były na tyle silne, że zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie artroskopii kolana - tłumaczy profesor Krzysztof Pawlaczyk, szef sztabu medycznego Kolejorza w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Tiba do treningów ma wrócić na początku przygotowań do nowego sezonu. - Plan jest taki, żeby zawodnik był gotowy do wznowienia treningów na początku letniego okresu przygotowawczego - dodaje Pawlaczyk.

Tiba dołączył do listy kontuzjowanych piłkarzy Kolejorza, na której od dłuższego czasu są: Tomasz Cywka, Juliusz Letniowski, Christian Gytkjaer, Joao Amaral i Timur Żamaletdinow.

CZYTAJ TEŻ:

>> Awaria systemu PEKA. Jak długo potrwają utrudnienia?

>> Przebudowa A2. Kierowcy rzucają w robotników butelkami... z moczem! Zanotowano też wiele kradzieży!

ZOBACZ WIDEO: