Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [4.03.22]

i

Autor: Pixabay Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [4.03.22]

Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [4.03.22]

2022-03-04 10:33

Koronawirus w Polsce. Pandemia szaleje na całym świecie. Ile dziś (4.03) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w piątek (4 marca) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 4 marca 2022, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Na świecie dominuje wariant koronawirusa - omikron, który jest bardzo zaraźliwy. Ostatnie dni pokazują, że piąta fala koronawirusa mija i zdaniem ekspertów - może być ona ostatnią. Od 1 marca zostało zniesionych większość obostrzeń, które dotyczą m.in. limitów w sklepach, kinach czy też na obiektach sportowych. Pozostało jedynie noszenie maseczek ochronnych w pomieszczeniach zamkniętych.

Ile dziś (4 marca) jest nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 4 marca 2022 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W piątek (4 marca 2022) resort zdrowia poinformował o 12 483 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. W tym 1 390 ponownych zakażeń. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarły 53 osoby. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 153 osoby.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 5 721 316 osób. Niestety, 112 336 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 4 marca 2022 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 1583 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie. Zmarło 14 osób.

Sonda
Wierzysz, że piąta fala koronawirusa jest ostatnią?
Agata była w ciąży i miała koronawirusa. Skończyło się tragicznie